Blog

Děkuji za spolupráci a přeji krásné vánoce!

Děkuji vám za spolupráci v tomto roce a přeji všechno nejlepší do nového roku. Doufám, že bude rokem zklidnění, soustředění na to, co chceme rozvíjet a čím chceme obohatit svět.

Co tento rok přinesl?

Potkala jsem mnoho zajímavých a inspirativních lidí a navázala nová přátelství. Cítím tendenci posledních týdnů – vracet se ke kořenům. Od všech pouček, manuálů a naučených struktur se obracím zpátky ke své přirozenosti, lidskosti, tvořivosti, muzikálnosti a vnitřnímu nadšení z toho, co je možné.

Došla mi důležitost kvality vztahů pro můj život i mé podnikání. Uvědomila jsem si, jak klíčová jsou pro mě důvěrná spojení s klienty a jaké výsledky taková práce přináší.

S některými z vás mě pojí ale něco silnějšího – vzájemná podpora, oboustranná inspirace, osobní přátelství a dokonce podobná profesní cesta.

I za to moc děkuji a cítím vděčnost.

Co chystám příští rok?

A) Chci dále rozjíždět skupinová hlasová setkání hlasové kruhy v Praze.

Osobní setkání a hlasová práce se skupinou lidí, kteří se chtějí dozvědět něco o sobě, svém hlasu, svých skrytých očekáváních a některých nezdravých přesvědčeních. Lidí, kteří se dokážou otevřít a sdílet tato témata v malé a důvěrné skupině podobně naladěných lidí.

Hlasové kruhy se konají každý měsíc a můžete sledovat nové termíny na mém FB profilu – https://www.facebook.com/marketa.odvarkova.7, na kanálu youtube – https://www.youtube.com/@marketaodvarkova5215/videos nebo na mém blogu na webu – https://www.marketaodvarkova.cz/blog/.

B) Chci se zaměřit na praktické hlasové workshopy – hlas a demonstrace práce s hlasem potřebuje více času a prostoru. Vyzkoušet si a zažít, jak se dají využít síla i barva hlasu pro komunikaci i osobní harmonizaci. Co hlas a jeho rezonance v těle dokáže udělat s naším tělem i myslí, je cílem připravovaného workshopu.

C) Chtěla bych proniknout i do firemního prostředí. Přinášet tam lidskost, citlivost, moudrost a nové možnosti spolupráce mezi lidmi. Jsem nadšená do rozvoje talentů, mám za sebou skoro 5 let práce s nimi, zároveň mám citlivé uši a dobře „ladím“ a spojuji lidi, zajímá mě téma harmonické spolupráce v pracovních týmech. Spolupráce založené na poznání, respektu, naplnění potenciálu jednotlivců a excelentním výkonu. Víte o nějaké menší firmě s otevřenou firemní kulturou a zájmem o výše uvedené kvality? Budu vděčná za tip. Stačí napsat na email@marketaodvarkova.cz

Váháte, co ještě darovat pod stromeček?

Jestli chcete něco netradičního a zážitkového, využijte můj vánoční voucher. Můžete si vybrat zde – https://ing-marketa-odvarkova.reservio.com/, rovnou objednat s poznámkou voucher, jménem a příjmením obdarovaného a službou, kterou byste chtěli darovat. Nebo mi napište na mail email@marketaodvarkova.cz a vše spolu doladíme.

Přeji vám krásné vánoce a úspěšný nový rok 2023, hodně zdraví a štěstí!

Těším se na spolupráci s vámi v příštím roce.

Markéta Odvárková

O mně

Certifikovaná talentová koučka
pro hledání vašich talentů, unikátních dovedností, odlišností, originality a opravdovosti. Společně vaše poklady rozvineme a zakotvíme do života.

Hlasová koučka
pro odhalení barvy, síly a krásy vašeho pravdivého hlasu, pro splnění vašich odvážných snů

Průvodkyně na vaší vlastní cestě
při hledání cesty z chaosu, odstraňování nefunkčních přesvědčení a překážek, které brání naplnění potenciálu. Jsem s vámi i ve chvílích, kdy máte chuť se vším praštit a odjet na konec světa.