Moje Cesta k sobě a k vám

Jmenuji se Markéta Odvárková. Za svůj život jsem si vyzkoušela různé pracovní pozice a prostředí. Profesně a lidsky jsem se našla v recruitmentu. V době, kdy jsem začínala, byl recruitment ještě hodně o komunikaci s lidmi a odhalení jejich potenciálu a motivace. V mém podání byly pohovory vždy hodně zaměřené na osobnost člověka, intuitivní otázky nás dostaly vždy k tomu podstatnému, co tento člověk nejvíce potřebuje a kde se nejlépe uplatní jeho silné stránky. V roce 2018 jsem absolvovala výcvik na práci s talenty podle metodiky Strengthfinder, abych mohla své "vhledy" podložit i exaktním testem a umožnit lidem, aby se lépe poznali a zaměřili se v životě na to nejlepší, co v nich je. Tento rok jsem absovlovala půlroční koučovací výcvik Results and Emotions, který mi poskytl cenné know-how a rozšířil možnosti pro práci s lidmi. V současné době se připravuji na mezinárodní certifikaci ACC od ICF.

Mým velkým koníčkem je hudba. Hraji na několik hudebních nástrojů, zpívám, skládám hudbu a básně, kterými vyjadřuji své prožitky a pocity, které by zůstaly nezpracované. Docházím 6 let k vynikající pěvecké lektorce, která vede k autentickému hlasovému projevu. Občas vystupuji v malých klubech, někdy sama nebo v malém seskupení. Ráda píšu postřehy o svém životě, z této introspektivy často vzejdou důležité věci. Relaxuji v přírodě, chodím na dlouhé procházky se psem, běhám. Mou vášní jsou knihy, které vybízí k přemýšlení a změně přístupu k životu.

Klienti, se kterými spolupracuji, mě nejčastěji oceňují za vysokou míru empatie, pocit důvěry a zájmu, pozitivní a podpůrnou energii, umění naslouchat, pokoru.