Nabízím

Provedu Vás na cestě k uvědomění si vlastní jedinečnosti. Možná budu první člověk, který Vám sdělí a vysvětlí, že NIKDO DRUHÝ jako Vy na světě není a kombinace Vašich silných stránek z Vás dělá naprosto ojedinělou a výjimečnou bytost, s vlastním posláním a úkolem zde na Zemi. Pomohu Vám uvědomit si Vaše největší dary, které Vás mohou podpořit právě v této složité transformační době, kdy všechno přestává fungovat tak, jak jsme byli zvyklí. Vy se ale můžete spolehnout sami na sebe a své schopnosti! Budeme pracovat stylem, jaký Vám bude vyhovovat (koučink, mentorink, trénink) na Vašich tématech.

Hvězda

 • hledáte novou práci a nevíte, podle čeho vybírat?
 • pochybujete o své hodnotě? Stává se Vám, že děláte víc než musíte jen proto, abyste dokázali svou cenu?
 • ztratili jste v životě radost a chcete ji znovu najít?
 • cítíte se nekomfortně na současné pracovní pozici a nevíte, proč?
 • toužíte po uznání, zvyšujete výkon a tlak na sebe, ale úspěch nepřichází?

V tomto programu naleznete odpovědi na své pochybnosti - kdo jsem, v čem jsem výjimečný, jak mohu znovu najít radost z práce a ze života, kam mám zaměřit pozornost, kde a jak bych mohl být úspěšný? Pomůžu Vám znovu zazářit, stát se Hvězdou, Hvězdou Vašeho života! Nejsou v tom žádné čáry, jedná se o výklad a následnou konzultaci testu, který byl sestaven na základě 50 letého psychologického výzkumu v oblasti pozitivní psychologie, zaměřené na to, co lidi dělají výborně, excelentně, v čem vynikají!

Jak budeme pracovat?

Pokud se rozhodnete absolvovat zážitek, který Vám dobije baterky, dostanete link pro přístup do talentového testu TOP5 Strengthfinder od společnosti Gallup International. Současně s tím dostanete podrobné instrukce, jak a kdy test vypracovat. Jedná se zejména o potřebu naprostého klidu u testu, soustředění, neodbíhání od testu a úplné zaměření se na sebe. Test trvá cca hodinu, odpovědi na otázky je třeba zadávat rychle, v případě příliš velké rychlosti testu, je možné test zastavit a následně požádat o vypnutí časování. Výsledky testu jsou pokladem pro práci s největším pokladem, a to s Vaší vlastní jedinečností!

Po zaslání výsledků se setkáme na 90 minutové konzultaci k testu. Setkání mohou probíhat buď ve Vaší oblíbené kavárně, případně nabízím nerušený půdní prostor, také můžeme pracovat na skype, messenger, případně využít hangout, s kamerou. Můžete přijít i s nějakou konkrétní otázkou, na kterou chcete najít odpověď (mám nastoupit do této práce nebo mám pracovat sám na sebe apod.). Standardně se jedná o 1 konzultaci, v trvání 90 minut, vysvětlíme si, co to je talent, a podrobně projdeme Vaše nejsilnější stránky a v rozhovoru se dostaneme k tomu, kde a jak je využíváte a zda Vám způsob jejich používání v životě neškodí.

Je také možné si přímo objednat kompletní talentový test TOP 34 ( talentová struktura obsahuje Vaše silné a slabé stránky, které během konzultací budeme spojovat s konkrétními projevy ve Vašem reálném životě) nebo později dokoupit rozšíření tohoto testu na kompletní TOP 34.

Chci se dozvědět více →
Zobrazit více

Zvuk Vašeho hlasu je první věc, jakou od Vás svět uslyší, když se narodíte! Jak jde čas, Váš hlas postupně slábne, zvyšuje se, ořezávají se některé jeho frekvence, je utlačen do formy „přijatelné pro ostatní“, občas tomu někdo pomůže nevhodnou poznámkou na naše konto a my si ji ochotně uložíme do paměti... A přitom co je krásnějšího a důležitějšího než jasný, znělý a odvážný hlas? V dnešní době se řada z nás opět vrací k sobě. Obnovujeme zapomenuté dětské radosti, mladické koníčky a vášně, které v nás udržují životnost! Přichází na řadu práce s hlasem. Nabízím proto tento program na zlepšení mluveného/pěveckého projevu, v němž Vám budu průvodcem na cestě k pravdivému hlasu a především k Vaší radosti ze svobodného(uměleckého) vyjádření.

Jak budeme pracovat?

Hlas je obrovské téma, skrývá se v něm vše, od Vašeho psychického rozpoložení po fyzický stav, nemoci, až po vztah k sobě, sebepřijetí. Pro to je velmi důležité úvodní setkání, v němž se na sebe potřebujeme naladit a pak si vyjasníme, jaký máte cíl a jakým způsobem chcete postupovat. Poprvé se setkáme buď ve Vaší oblíbené kavárně nebo využijeme klidné prostředí půdního prostoru u nás v domě. Domluvíme se na Vašem zadání, časově rozvrhneme naši spolupráci, naplánujeme setkání a pustíme se do akce! Další setkání budou probíhat v klidném prostředí nebo můžeme využít skype, messenger, hangout, s kamerou. Série obsahuje 4 hodiny práce, včetně přípravného setkání. Po skončení je možné si domluvit i dlouhodobou spolupráci, případně jednorázovou konzultaci (hlasový trénink, dechová cvičení na uvolnění bránice, náprava hlasové únavy apod.).

Chci se dozvědět více →

Hlas

 • trpíte trémou před důležitým vystoupením/schůzkou/jednáním?
 • nelíbí se Vám zvuk Vašeho hlasu a styl komunikace?
 • váš hlas nezní tak dobře a volně, jak by mohl?
 • toužíte po nové barvě a textuře svého hlasu?
 • hledáte svůj pravdivý hlas?
 • zasekli jste se a potřebujete znovu „nastartovat“ a dodat kuráž?
Zobrazit více

Máte zájem o spolupráci?

Pojďme se setkat (on-line, telefon) a během 30 minut mi řeknete, co řešíte a zjistíme zda a jak bych Vám mohla pomoci.

Kontaktovat →

Reference