Koučink2021-05-11T16:53:44+00:00

Koučink

  • Chybí vám energie a často i chuť do života? 

  • Nevíte, jak si správně nastavit hranice?

  • Bojujete se svým perfekcionismem? 

  • Věci se komplikují a vy ztrácíte pevnou půdu pod nohama? 

  • Hledáte správné řešení z dusivé životní situace?

Pomohu vám vyřešit zdánlivě neřešitelné

Koučink je skvělý způsob, jak se s pomocí druhého podívat na svůj život, vztahy i práci úplně jinýma očima a konečně uvidět.

Nevyřčené problémy a nepochopené situace si žijí vlastním životem – ve vaší hlavě. Mozek je neuvěřitelně vynalézavý a brzy začne rozvíjet vlastní příběhy, které ve vás vzbuzují emoce, často negativní. Ty se nakonec projeví v nevhodném chování nebo chybných rozhodnutích, což vede k ještě většímu emočnímu propadu. Ocitáte se v pasti svých emocí a destruktivních reakcí a řešení… Je v nedohlednu.

Kouzlo koučinku je jednoduché. Citlivé zmapování celé situace s nezaujatou a zkušenou osobou vám pomůže pochopit, co se skutečně děje. Tím, že se problém vysloví, popíše a dají se dohromady veškeré souvislosti, zastavíme jeho neřízené bujení ve vaší hlavě. A také můžeme najít cestu ven. Vaši vlastní cestu, které respektuje vaši osobnost i souvislosti a pomůže vám skutečně a dlouhodobě situaci zlepšit nebo naprosto odstranit.

Pojďme spolu otevřít téma, se kterým si nevíte rady

OBJEDNAT KOUČINK

Odpovědi jsou ve vás. Pojďme je najít.

NASTAVENÍ HRANIC

Získejte více jistoty a jasnosti
ve svém životě tím,
že si citlivě, ale přesně
vymezíte, co je pro vás OK
a co už není OK.

POCITY VINY

Výčitky a sebetrýznění tím,
co a jak mělo nebo mohlo být,
vás drží v minulosti. Pojďte
se s nimi vypořádat a říci
ANO vašemu životu tady a teď.

STRACH ZE SELHÁNÍ

Zažehněte důvěru ve své
schopnosti a možnosti.
Společně zpracujeme váš
strach, abyste mohli naplno
projevit svou osobnost.

ZTRÁTA ENERGIE

Napojte se zpět do svého
života. Pomohu vám najít směr
a způsob realizace k tomu,
co vás baví a v čem
jste nepřekonatelní.

DILEMA ROZHODNUTÍ

Mnoho možností, ale kterou
si vybrat? Společně
prozkoumáme vaše skutečné
potřeby, cíle a přání.
Pak bude rozhodování snadnější.

SEBEREALIZACE

Váš jedinečný životní úkol čeká,
až probudíte své talenty
a začnete je naplno uplatňovat.
Pojďme je objevit a dát
smysl vašemu životu.

Zažijte znovu čistotu situace, kdy je všechno v pořádku

OBJEDNAT KOUČINK

„Markéta umí skvěle naslouchat a zapojit určitou ráznost ve smyslu dát koučování řád, ohlídat si čas a být tím, kdo proces drží v rukou. Zároveň tam je pořád její vnímavá duše. Opravdu trefné a podporující tak, abych šla do hloubky, až k samotnému jádru.“

Iva Tošovská
HR Business Partner

Jak spolupráce probíhá?

První 20 minutové setkání zdarma

Nejprve se setkáme a vyjasníme si téma i cíl spolupráce. Také vám předvedu krátký koučovací rozhovor, ať zjistíme, zda vám takový způsob práce vyhovuje.

Koučovací sezení

Ladí nám to? Pak můžeme začít. Domluvíme si termín setkání. Koučování probíhá v klidném prostředí nebo můžeme využít Skype, Messenger či Hangout s kamerou.

Je koučink pro vás to pravé?

Ano, pokud sami chcete hledat ve své hlavě. Pokud se chcete aktivně podílet na objevení vlastní cesty, vlastní pravdy a jasnosti. Kouč pro vás vytvoří podpůrné a přijímající prostředí a dobře mířenými otázkami a důvěrou v proces vás jemně nasměruje zpět na vaši cestu.

OBJEDNAT KOUČINK
„Markéta má dar naslouchat a díky své empatii vytváří prostředí důvěry, ve kterém se mohu otevřít, vnímat její blízkost, skutečný zájem a podporu. Svými otázkami mi nastavuje zrcadlo a pomáhá mi dotknout se něčeho ve mně a hledat cestu sama k sobě. Potom vidím, odkud přichází můj problém, a to mi pomáhá změnit přístup k jeho řešení.“
 
Hana Kozáková
Senior Recruiter @ HR Specialist

Zkuste jiný úhel pohledu

Každá překážka je hlavně výzva. Výzva k nalezení vaší jedinečné odpovědi. Společně najdeme řešení, které je na míru vám, vaší osobnosti, zkušenostem a pocitům.

Cena za koučinkové sezení je 1500 Kč/hod.

Rezervujte si termín úvodního setkání zdarma

Děkuji za Vaši rezervaci. Brzy se Vám ozvu.
Při odesílání rezervace nastala chyba, prosím zkuste to znovu.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.
Zásady zpracování osobních údajů.

Odpovědi na nejčastější otázky

Mohu přijít na koučink, i když nemám přesný problém, jen mám pocit, že je něco špatně?2020-12-10T13:05:53+00:00

Ano. Situace, kdy se necítíte dobře a vnímáte, že se děje něco nestandardního, ale přitom ještě nemáte „hotové vysvětlení“, je pro koučink velmi vhodná. Kouč vám pomůže cílenými otázkami dostat se pod povrch věcí a zmapovat celou situaci. V bezpečném prostoru pak dostanete odpovědi, které byste sami nenašli.

Je lepší jednorázový koučink nebo pravidelná práce?2020-12-10T13:09:50+00:00

Délka spolupráce se odvíjí vždy podle vaší situace.
Jednorázový koučink pomůže vyřešit urgentní a neodkladný stav, kdy se potřebujete rychle zorientovat v nějaké situaci nebo pomoci s rozhodnutím, případně posílit vaši vlastní životní energii k dalším krokům.
Dlouhodobý koučink jde více do hloubky. Jak se upevňuje vzájemný vztah mezi vámi a koučem, prohlubuje se i důvěra a míra „sdílnosti“ a to samozřejmě přináší úplně jiný rozměr osobního posunu a sebeuvědomění.

Co byste mi jako koučka poradila?2020-12-10T13:10:20+00:00

Kouč nikdy neradí. Kouč vám pomáhá s hledáním vašich vlastních odpovědí. Ke každému setkání přistupuje jako nepopsaný list papíru, bez vlastních názorů a pravd. Taková zkušenost může být sama o sobě velmi posilující a úplně nová.

Vy rozumíte rozvodu? Už jste se rozváděla?2020-12-10T13:10:55+00:00

Kouč nemusí rozumět dané problematice a někdy to může být spíše na obtíž. Úkolem kouče je najít odpověď ve vás samotných. Kouč vám má pomoci podívat se na věc v širším kontextu a najít jiný úhel pohledu, který jste dosud neviděli.

Dostanu i nějaké techniky pro další seberozvoj?2020-12-10T13:11:31+00:00

Každý člověk je originál a potřebuje úplně odlišnou cestu. Kouč vás vede k tomu, abyste si svou cestu našli sami. K tomu se pojí i techniky, které vám mohou pomoci ve chvílích slabosti, ztráty energie nebo naopak přehnaného výkonu a zahlcenosti.
Některé techniky jsou součástí samotného koučovacího sezení a naučíte se je přirozeně v průběhu spolupráce.

Máte podepsanou přísahu mlčenlivosti?2020-12-10T13:12:01+00:00

Jako člen ICF (mezinárodní koučovací federace) pracuji v souladu s etickým standardem této federace. Jedním ze základů tohoto standardu je zachování důvěrnosti koučovacího procesu. Bez vědomí a bez výslovného souhlasu nemohu pracovat s žádnou informací, která v průběhu koučování zazní.

OBJEDNAT KOUČINK
Přejít nahoru