Talentová konzultace2021-09-19T16:49:46+00:00

Talentová konzultace

 • Cítíte se nekomfortně na současné pracovní pozici?
 • Pochybujete o své hodnotě a přínosu?

 • Hledáte novou práci, ale nevíte, která by byla „ta pravá“?
 • Potřebujete pochopit, v čem jste jedineční a nezastupitelní?

 • Toužíte po osobním i profesním uznání a úspěchu? 

Pomohu vám znovu zazářit

Talentová konzultace je skvělý způsob, jak najít odpovědi na pochybnosti ve vaší profesní i životní seberealizaci a zaměření.

Základem je test zaměřený na silné stránky. Tento test vám dá jasnou odpověď na to, co vám jde výborně, excelentně a přirozeně v tom vynikáte.

Skutečný „aha moment“ vás čeká při následném výkladu a konzultaci výsledků testu. Vysvětlím vám přínosy vašich silných stránek a ukáži, jak eliminovat vliv slabých. Uvědomíte si nové souvislosti o svém chování a motivacích v pracovním i osobním životě. To vám pomůže naplno využít váš potenciál a projevit svou jedinečnost.

OBJEDNAT TALENTOVOU KONZULTACI
„Po absolvování osobnostního testu jsem byla překvapena příjemnou osobní konzultací s Markétou, která mě přesvědčila o důležitosti a významu testu pro využití v praktickém životě. Oceňuji hlavně milou a otevřenou komunikaci, ochotu vysvětlit všechny aspekty a skladbu talentů a jejich souvislostí.“

Božena Vítková
pronajímatel nemovitosti v síti Airbnb

Znáte své silné stránky, dary své duše, víte, co je vaším přínosem.
A víte, že v každém daru se může skrývat i zrádný sabotér?

CHCI OBJEVIT VNITŘNÍ SABOTÉRY

Staňte se Hvězdou svého života

Talentový test TOP 34 Strengthfinder vám dá odpovědi. Já vám pomohu se ve výsledcích zorientovat a začít je prakticky využívat.

 • Kdo jste a v čem jste výjimeční?
  S talentovým testem objevíme vaše opravdové talenty. Podíváme se na to, kde se nachází vaše jedinečná životní síla, o kterou se můžete vždy opřít, pokud o ní víte.

  Například talent empatie – vědomé používání tohoto talentu může proměnit přecitlivělé reakce a přílišné sympatizování s druhými na velkou sílu a výhodu, na kterou se budete moci vždy spolehnout.

 • Kam máte zaměřit pozornost, aby přišly výsledky i dobrý pocit?
  Znát unikátní kombinaci silných a slabých talentů vám dává výhodu. Můžete tak bez tlaku a stresu naplnit své vlastní poslání a žít spokojenější, smysluplnější život.

  „Talentový test vám dá náhled na to, jakou strategii zvolit, jak si uspořádat život, abychom dosahovali potřebných výsledků s dostatkem energie. Jestli pracovat raději samostatně a jak si podnikání uspořádat (s kým spolupracovat, abyste se dobře doplňovali) nebo zda zůstat v zaměstnání a plnit zadané úkoly“

 • V čem a jak můžete dosáhnout úspěchu?
  Následujte své přirozené vzorce myšlení, cítění a chování a nechte projevit svůj ojedinělý a výjimečný potenciál na maximum. Ukáži vám, jak s talenty strategicky pracovat ve svůj prospěch a stát se tak přínosem sobě, své rodině i společnosti.

  Každý talent, který v sobě objevíte, je jako kus surového drahokamu. Zaslouží si vaši pozornost, péči a čas. Teprve pak se z něj stane vaše silná stránka, jež vám umožní podávat takřka excelentní výkony.

  Například talent Maximizer® – nezvládnutý talent může ve vás způsobovat neschopnost odevzdat průměrnou práci, obrovské nároky na sebe i ostatní, neustálé vylepšování a zdokonalování toho, co je, peklo perfekcionismu. Zvládnutý a vědomý dar tohoto talentu vám přinese – schopnost odevzdávat vysoce kvalitní práci, zaměřit se na podporu silných stránek druhých, stanete se etalonem vysoce kvalitní práce.“

Zažijte hluboké uvědomění si vlastní jedinečnosti

OBJEDNAT TALENTOVOU KONZULTACI
„Rozbor silných a slabých stránek metodou Strengthfinder byl velice užitečný a objevný. Markéta při hodnocení pokládala otázky způsobem, který mě donutil zamyslet se. Od vyhodnocení se mi několikrát stalo, že jsem si své silné talenty uvědomil daleko zřetelněji než předtím. Markéta umí vytvořit příjemnou otevřenou atmosféru a vyzdvihnout to, v čem je každý člověk unikátní.“

Michal Odvárko
Data Ops Team Lead, Jumpshot

Jak spolupráce probíhá?

Vyplníte talentový test

Obdržíte přístup do talentového testu TOP 34 Strengthfinder od společnosti Gallup International včetně instrukcí k vyplnění. Test trvá přibližně 1 hodinu. Výsledný report v anglickém jazyce získáte ihned po dokončení testu.

Interpretujeme výsledky

Během následné konzultace vám vysvětlím, co to je talent a jak se projevuje. Podrobně projdeme výsledky testu, abyste věděli, kde a jak TOP talenty využíváte a zda vám způsob jejich používání neškodí.

Kompletní talentová struktura TOP 34!

TOP 34 obsahuje vaše silné, střední a slabé stránky. Budete překvapeni, jak velkou roli hrají a jak hodně vás omezují nejen slabé, ale i nezvládnuté silné stránky. Během konzultace budeme vše spojovat s konkrétními projevy ve vašem reálném životě, a vy tak získáte kompletní obrázek o tom, jak fungujete.

Je čas stát se hvězdou. Hvězdou svého života

OBJEDNAT TALENTOVOU KONZULTACI
„Mám za sebou mnoho různých osobnostních testů a výsledky mě úplně nepřekvapily. Musím ale vyzdvihnout příjemnou a vstřícnou spolupráci s Markétou, která mi srozumitelně a jasně vysvětlila jednotlivé talenty a jejich vzájemné působení. Pomohla mi najít překvapivé souvislosti a vlivy talentů na můj profesní i soukromý život.“

Alena Skoumalová
HR manager Antalis

Objevte jedinečnou směs svých talentů

Vyberte si variantu konzultace a podrobně prozkoumejte své silné (i slabé) stránky. Naučte se ze svých darů vytěžit maximum pro svůj osobní i profesní život.

TOP 34 + 3 KONZULTACE

Kompletní talentová struktura TOP 34 (silné, střední a slabé stránky) s balíčkem tří 90minutových konzultací.

Cena: 7500 Kč

objednat

V ceně je zahrnuto

 • Přístup k testu za 1.490 Kč.

 • Analýza výsledků testu.
 • Příprava na konzultaci (Projevy talentů, rizika, vliv slabých stránek, vzájemné souvislosti a možné projevy kombinací talentů, práce s analytickým nástrojem na vyhodnocení síly talentových skupin).

 • Tři 90minutové konzultace zaměřené na vaše silné, slabé a podpůrné talenty, obohacené hlubokým a komplexním pohledem na Vaše zcela nové možnosti.

TOP 34 + KONZULTACE

Kompletní talentová struktura TOP 34 (silné, střední a slabé stránky) včetně 90minutové konzultace.

Cena: 3750 Kč

objednat

V ceně je zahrnuto

 • Přístup k testu za 1.490 Kč.

 • Analýza výsledků testu.
 • Příprava na konzultaci (Projevy talentů, rizika, vliv slabých stránek, vzájemné souvislosti a možné projevy kombinací talentů, práce s analytickým nástrojem na vyhodnocení síly talentových skupin).

 • 90 minutová konzultace výsledků testu.

Objevte jedinečnou směs svých talentů

Vyberte si variantu konzultace a podrobně prozkoumejte své silné (i slabé) stránky. Naučte se ze svých darů vytěžit maximum pro svůj osobní i profesní život.

Objednávka talentové konzultace

Děkuji za Vaši rezervaci. Brzy se Vám ozvu.
Při odesílání rezervace nastala chyba, prosím zkuste to znovu.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. 
Zásady zpracování osobních údajů

Odpovědi na nejčastější otázky

OTÁZKY K TALENTOVÉMU TESTU

Jak talentový test probíhá2020-12-10T15:54:59+00:00

Test vyplňujete on-line přes unikátní odkaz, který vám pošlu. Současně s tím dostanete podrobné instrukce, jak a kdy test vypracovat. Jedná se zejména o potřebu naprostého klidu u testu, soustředění, neodbíhání od testu a úplné zaměření se na sebe. Test trvá cca 1 hodinu a je třeba odpovídat rychle (do 20 vteřin).

Co když nebudu stíhat odpovědi?2020-12-10T15:55:29+00:00

Na každou odpověď máte 20 vteřin a volíte na škále odpovědí od nikdy, někdy, nevím, občas, skoro vždycky.
Pokud byste přesto nestíhali, jakmile systém zaznamená několik po sobě jdoucích otázek bez odpovědi, automaticky test pozastaví. V takovém případě mě ihned kontaktujte.

Jaká je správná odpověď v testu?2020-12-10T15:56:00+00:00

Ta vaše. Pokud chcete poznat opravdové talenty, musíte psát pravdivé, pro sebe přirozené odpovědi a nesnažit se vybírat to, co považujete za správné. Koneckonců, kdo určil, co je a není správně?

Proč se mám zaměřovat na své talenty?2020-12-10T15:56:29+00:00

Protože pak jste v souladu se sebou a svou přírozenou podstatou. Váš život je spokojenější.
Je dokázáno, že pokud pracujete se svými talenty, tak čas, který jim věnujete, se vám efektivně vrátí v podobě kvalitních výsledků, kterých dosahujete s lehkostí.

Je možné, že nemám talent na nic?2020-12-10T15:56:57+00:00

Ne, to není možné. Každý člověk má určitou talentovou strukturu (pořadí talentů). Protože si své talenty neuvědomujeme nebo je pokládáme za samozřejmost, tak nám nemohou v životě pomoci, naplno se projevit a být k užitku.

Mohu si objednat test bez konzultace?2020-12-10T15:57:29+00:00

Ano, můžete, ale ochuzujete se o to nejlepší. Výsledky testu jsou jen výčet silných a případně slabých stránek (u testu TOP 34). Skutečnou hodnotu získáte pokud víte, jak výsledky prakticky použít a se svými talenty užitečně pracovat v běžném životě.

OTÁZKY K TALENTŮM A PRÁCI S NIMI

Jsou všechny talenty prospěšné?2020-12-10T15:59:10+00:00

Talent je jako lék. Pokud je ho moc, pak hrozí, že bude ovládat váš život, místo aby vám pomáhal.
Talentová konzultace odhalí právě úroveň zvládnutí a prospěšnosti talentů a také vám pomůže se způsoby, jak případné škody napravit.

Mohou se talenty v průběhu života měnit?2020-12-10T15:58:52+00:00

Základní talentová struktura a zaměření silných stránek se nemění. Pořadí jednotlivých talentů se ale může mírně měnit podle aktuální životní, profesní etapy.
Zásadní změny jsou možné jen cílenou terapií, případně totální změnou životního stylu.

Mohu ze slabé stránky udělat silnou?2020-12-10T15:59:45+00:00

Ne. Slabou stránku můžete eliminovat, nahradit některou silnou stránkou nebo ji v práci a životě úplně obejít.
Slabá stránka se může při cílené práci posunout do středně silných, ale nikdy pro vás nebude představovat cestu k excelentním výkonům.

Souvisí talenty s tím, co jsem dělal v dětství?2020-12-10T16:00:15+00:00

Ano, velice často se naše talenty projevují již v raném dětství. Jsou to činnosti, které nám jdou hladce a přirozeně. Chceme se jim věnovat čím dál častěji a jednoduše v nich vynikáme.

Může se stejný talent projevovat u 2 lidí různě?2020-12-10T16:00:45+00:00

Ano. Svou roli hraje pořadí talentů a jejich vzájemné působení, které z nás dělá absolutní unikáty. I konkrétní projevy talentů budou dané tím, jak máme talenty celkově poskládané.

OBJEDNAT talentovou konzultaci
Přejít nahoru