První autorské album

Album KOŘENY

Markéta Odvárková – Maggie

Texty a hudba k básním vznikaly postupně, místy překotně v letech 2012 – 2022.

A můžete si ho teď koupit i zde na webu.

Proč si album pořídit?

🌟Možná chcete slyšet

🎼 songy ze života odvážné, vnímavé, trochu idealistické, umělecké a vášnivé duše, inspirované okolní přírodou, s kořeny v hlubinách a divočinách vlastního žití

🌟Možná jste zvědaví

na „vylepšené a vytuněné znění“ syrových songů, které často zpívám jen s pianem na soukromých akcích

🌟Možná mi prostě fandíte

protože „holky“ v mým věku řeší úplně jiné věci a vám tohle možná přijde cool,

protože mě chcete podpořit jako tvůrce, ukázky se vám líbily a cítíte, že písně s vámi rezonují a budete se k nim vracet opakovaně

🌟Každopádně!

Těším se na vaše zážitky a to překvapení, až zjistíte, že jsem vlastně folkařka 😁 A to jsem si o sobě fakt nemyslela 😍

Proces zrodu

Celý proces zrodu alba, nahrávání ve studiu, finalizace, spolupráce s producentem, mi přinesl mnoho zkušeností, poznání a uvědomění do mého vlastního života. Tato sebe – poznání mě vedou k zásadním změnám mého fungování a mé práce.

💥 Není to žádná exhibice.
💥 Není to touha stát se slavnou.
💥 Není v tom záměr ukázat druhým, co všechno umím.

🐬 Je v tom bytostná touha vyjádřit se, nechat duši zpívat 🐬

Ukázky písní z alba Kořeny

Na albu je 6 skladeb, zpívaných v českém jazyce.

Děkuji za zájem i zpětné vazby na mou tvorbu,
velice si vážím vašeho zájmu a vaší podpory
Níže si můžete poslechnout ukázky z alba Kořeny

Inspirovaná dobou pandemickou, o hledání vnitřního hlasu, touha po spojení se s vlastní historií a intuicí. Nejfolkovější a nejlidovější píseň ze všech. Zpěv, klávesy, bicí, kytara, viola, basa, housle.

Titulní píseň, ovlivněná stromem, kterému vyčnívají kořeny a o něhož jsem se každé ráno opírala a dýchala. Jednou mi přišel rým – Podívej na moje kořeny a pak to šlo velmi rychle. Píseň je o osudu, o spojení se s kořeny, o nevyhnutelnosti a o něčem, co nás mnohonásovně převyšuje. Zpěv, klávesy, kytara, housle, harfa, basa.

Inspirovaná dobrodružným osobním životem. Popová, divoká, vášnivá, živočišná, sambový rytmus, nejvýraznější píseň. Zpěv, klávesy, bicí, kytara, basa, housle.

Inspirovaná poli a loukami v mém rodišti. Jediný pohled na pole, které se „stýká“ s nebem a začal úvodní verš celé básně, kterou záhy doprovodil hudební a melodický doprovod. Folková píseň o hledání sebe sama a odvahy k tomu jít svou vlastní cestou. Zvolit cestu srdce. Zpěv, klávesy, bicí, kytara, basa, housle.

Folková skladba inspirovaná léčivou mandalou, kterou jsem v roce 2019 dostala od malířky. Píseň začíná slovy – sedím před svou mandalou a cítím svou duši prastarou. Zpěv, klávesy, bicí, kytara, basa, housle.

Popová, lehce taneční skladba. Nese silné poselství naděje, křehkosti a zranitelnosti. Píseň o hledání se ve vztahu. O hledání víry v dobro a víry v sebe. Zpěv, klávesy, bicí, kytara, basa, housle.

Po zaplacení vám dorazí do mailu odkaz ke stažení alba

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Odesláním objednávky souhlasíte s obchodními podmínkami, které mimo jiné říkají, že vzhledem k tomu, že digitální obsah je možné ihned kompletně konzumovat, není v jeho případě možné odstoupit od smlouvy. Nelze ho tedy vrátit.