Kdo jsem

Pomáhám vám vrátit se k vaší přirozenosti. Ve zpěvu, v podnikání, v životě.

Odmalička jsem byla velmi vnímavá a citlivá bytost s bohatým vnitřním světem. Svou představivost jsem sytila vymýšlením kouzelných příběhů a později ji realizovala v hudbě. S nadšením jsem zpívala a hrála na všechno, co mi přišlo pod ruku. Velmi brzy jsem začala skládat a předvádět vlastní skadby.

Všechen přetlak, stresy a otřesy mého života jsem vypouštěla a zpracovávala skrz kreativitu a tvoření.

Můj tvořivý, lehce bohémský naturel mě prohnal spoustou profesí, až jsem zakotvila u specializace na hledání talentů. Věděla jsem, že mě to táhne k lidem a nábor ze začátku vypadal jako práce s lidmi a pro lidi. Postupem času se ale trh práce pokřivil. Z recruitmentu se stala jen honba za „zbožím v podobě kandidáta“.

Mě ale na lidech vždy nejvíc zajímala jejich základní motivace, jejich dary a podstata a to, jak s těmito poklady dál pracovat. Můj zájem mě v roce 2018 přivedl k výcviku práce s talenty podle metodiky CliftonStrengths®. Tento test a způsob práce mi kompletně změnily život. Definitivně jsem si uvědomila, že i na základě jasných dat jsme každý absolutní unikát a to, jak se chováme, je z velké části dáno naším naturelem, naší přirozeností.

Začala jsem pracovat se svými top stránkami a kompletně si přenastavila styl práce i života. V roce 2019 jsem dokončila koučovací výcvik u společnosti Results@Emotions, koncem roku 2020 pak i mezinárodní certifikaci ACC (Associate Certified Coach) a získala jsem tak další dovednosti potřebné pro práci, ke které jsem byla zrozena.

Můj dar vnímavosti (empatie) spojený s bohatou představivostí (kreativita), vynikajícím sluchem a dlouholetým know-how z oblasti hlasu a uměleckého působení, darem všechno výstižně a laskavě pojmenovat (komunikace a přesvědčivost), jsou vám nyní k dispozici při objevování a kultivaci vašeho sebe-vyjádření a sebe-pojetí. 

Má cesta je spojovat váš hlas (jako prostředek sebevyjádření) s vaší myslí a tělem. Propojovat vaše talenty s vaším poznáním, cítěním a bytím. Přinést ryze praktické a srozumitelné postřehy k abstraktním tématům a reálné věci a fakta převést do uměleckého světa a přetavit je do originálního a osobitého hlasového projevu. Propojovat vás s vaší radostí, živostí a tvořivostí.