Nechte zazářit svou Hvězdu

Získejte potřebný nadhled k současné situaci a až pak se rozhodněte, co opravdu potřebujete… Ráda vás provedu tak, abyste to pravé pro sebe opravdu našli.

Jmenuji se Markéta Odvárková a jsem

 • Certifikovaná talentová koučka
  pro hledání vašich talentů, unikátních dovedností, odlišností, originality a opravdovosti. Společně vaše poklady rozvineme a zakotvíme do života. 
 • Hlasová koučka
  pro odhalení barvy, síly a krásy vašeho pravdivého hlasu, pro splnění vašich odvážných snů
 • Průvodkyně na vaší vlastní cestě
  při hledání cesty z chaosu, odstraňování nefunkčních přesvědčení a překážek, které brání naplnění potenciálu. Jsem s vámi i ve chvílích, kdy máte chuť se vším praštit a odjet na konec světa.

Klienti na mně nejvíce oceňují

Vysokou míru empatie

Pocit důvěry a zájmu

Pozitivní a podpůrnou energii

Umění naslouchat

Pokoru

Znáte své silné stránky, dary své duše, víte, co je vaším přínosem.
A víte, že v každém daru se může skrývat i zrádný sabotér?

CHCI OBJEVIT VNITŘNÍ SABOTÉRY

Váš lepší pocit je jen začátek

Záleží mi na tom, abyste se po našem setkání cítili lépe a energicky. Abyste viděli náznak nové cesty, kterou jste předtím nevnímali a byli motivováni do praktických kroků, které společně nastavíme.

Ráda předávám energii. Intuitivně naciťuji proces změny, který během konzultace zažijeme a najdu to, co „volá po pozornosti“. Rozklíčované poznání a potřeby s vámi sdílím a navedu vás k tomu, co konkrétně udělat, aby se věci zlepšily a situace zjednodušila.

Chci vědět víc

Co mě v životě nejvíc těší a naplňuje?

 • Můj největší koníček je hudba
  Hraji na několik hudebních nástrojů, zpívám a skládám hudbu, skrze kterou sdílím své prožitky a pocity s ostatními. Potkáme se na koncertě?
 • Miluji toulky přírodou
  A nejradši chodím na dlouhé procházky se psem. Příroda je pro mě relax a běh je způsob, jak své tělo příjemně unavit.
 • Jsem vášnivá studentka „života“
  Neustále se vzdělávám a investuji do svého rozvoje a sebepoznání. Dostávají mě knihy, které vybízí k přemýšlení a změně přístupu k životu.

Stalo se vám někdy, že váš hlas nezněl tak, jak jste potřebovali?
Chcete vyzkoušet jeho nové možnosti a poznat tak svůj pravdivý hlas?

CHCI VĚDĚT VÍCE O PRAVDIVOSTI HLASU

MŮJ PŘÍBĚH

„Každý by měl rozvíjet hlavně to,
v čem je silný a k čemu má nejlepší předpoklady.“

Odmalička jsem byla velmi vnímavá a citlivá bytost s bohatým vnitřním světem. Svou představivost jsem sytila vymýšlením kouzelných příběhů a později ji realizovala v hudbě. S nadšením jsem zpívala a hrála na všechno, co mi přišlo pod ruku 🙂
Všechen přetlak, stresy a otřesy mého života jsem vypouštěla a zpracovávala skrz kreativitu a tvoření.

V době dospívání vypadalo studium hudby, filosofie nebo psychologie jako jasná volba. Já si ale dala výzvu a po gymnáziu se rozhodla pro technickou školu. Po ukončení školy jsem se s nadšením vrhla do víru zaměstnání. Můj tvořivý, lehce bohémský naturel mě prohnal spoustou profesí, až jsem zakotvila u specializace na hledání talentů. Věděla jsem, že mě to táhne k lidem a nábor ze začátku vypadal jako práce s lidmi a pro lidi. Postupem času se ale trh práce pokřivil. Z recruitmentu se stala jen honba za „zbožím v podobě kandidáta“.

Mě ale na lidech vždy nejvíc zajímala jejich základní motivace, jejich dary a to, jak s těmito poklady dál pracovat. Můj zájem mě v roce 2018 přivedl k výcviku práce s talenty podle metodiky Strengthfinder2.0®. Tento test a způsob práce mi kompletně změnily život. Definitivně jsem si uvědomila, že i na základě jasných dat jsme každý absolutní unikát a to, jak se chováme, je z velké části dáno naším naturelem, naší přirozeností.

Začala jsem pracovat se svými top stránkami a kompletně si přenastavila styl práce i života. V roce 2019 jsem dokončila koučovací výcvik u společnosti Results@Emotions, koncem roku 2020 pak i mezinárodní certifikaci ACC (Associate Certified Coach) a získala jsem tak další dovednosti potřebné pro práci, ke které jsem byla zrozena. Můj dar vnímavosti (empatie) spojený s bohatou představivostí (kreativita), vynikajícím sluchem a uměním všechno pojmenovat, a výstižně a laskavě vyjádřit (komunikace a přesvědčivost), jsou vám nyní k službám.

Chcete i vy najít nejlepší verzi sebe sama
a ukázat cestu, jak své dary naplno (po)užívat?