Práce s hlasem pro firmy

Toužíte po profesionální prezentaci, která by odrážela vaše kvality?

Potřebujete se připravit na důležité nahrávání, představení nebo obchodní setkání?

Hledáte partnera pro rozvoj vašich komunikačních a prezentačních dovedností?

Nebo dokonce cítíte, že potřebujete rozmluvit, je pro vás těžké se prosadit, říci svůj názor nebo se autenticky projevit?

Máte v týmu lidi, kteří stále mlčí a chcete, aby přispěli svým názorem a talenty ke společnému dílu?

 

Pojďme to prozkoumat společně!

Hlas jako vstupenka do vyšší třídy

Hlas je vaše vizitka.

Vstupenka do první třídy nebo do propadliště dějin.

Nezáleží jen na kvalitě informací, které předáváte svému publiku, ale i na tom, jak tyto informace podáváte a jak jste s tímto projevem v souladu. Zda to, co říkáte odpovídá vaší energii a vašemu záměru.

$

Stává se i vám, že před prezentací cítíte velkou nervozitu, během přednášky někdy z trémy zapomenete, co chcete říct?

$

Hlas se vám láme, přeskakuje do vyšších poloh a nemáte ho vůbec pod kontrolou?

$

Nebo máte problém se hlasitě projevit, říci svůj názor nebo jít do konfrontace?

$

Mlčíte, necháváte za sebe mluvit a rozhodovat ostatní?

$

Máte v týmu lidi, kteří nikdy neřeknou svůj názor, na poradách mlčí a vy nevíte, co si skutečně myslí?

$

Nedaří se vám najít správný tón komunikace („ton of voice“) pro své klienty?

$

Přitahujete si svou prezentací nevhodné zákazníky?

Asi jste to také zažili

Důležitá prezentace obchodního manažera firmy. Představuje skvělé obchodní výsledky, skvělé zprávy, má to být oslava vaší práce a povzbuzení pro vás do dalšího období, ale všechno, co z projevu vnímáte, je strach, pochybnosti, chvílemi dokonce znuděnost…

To nechcete zažívat! Ani poslouchat!

Na hlasu totiž záleží!

Vše se dá řešit!

Jako koučka se na věci dívám „potenciálem a potřebami“ svého klienta. Hodně se ptám, nejsem zastáncem drilování, které „stojí“ na vodě a naučených prezentačních stylech, které nerespektují jedinečnost člověka a vypadají nakonec úplně stejně jako prezentace někoho jiného.

mentorská část se vám bude hodit při hlasových, dechových nebo jiných cvičeních, která jsem sama úspěšně vyzkoušela. Dostanete sadu užitečných a jednoduchých nástrojů, jak se vrátit do klidu i v momentech stresu.

Trenérka ve mně – pomůžu vám v bezpečném a tvůrčím prostředí natrénovat prezentaci, která bude v souladu s vaší osobností a zároveň originální a přesvědčivá. Naše ministudio má k dispozici dobré technické vybavení, mikrofon, zesilovač, nahrávací studio, takže imitace prostředí konference pro náš nácvik bude velmi věrná.

Provedu vás hlasem a vaší prezentací, najdeme vaše silné stránky a plusy, na kterých můžete už teď svůj projev postavit. Spojíme vše dohromady a najdeme jedinečné podmínky, které vás udrží v pocitu klidu, síly a spojí vás s důležitostí vaší mise a vším, co chcete sdílet se svým publikem.

Mám za sebou 20 let zkušeností na různých pozicích korporátních i menších firem. Při práci využívám rozsáhlé znalosti o fungování firemních systémů, procesů a vazeb. Mám 10 letou zkušenost s individuálními motivačními a náborovými pohovory s profesionály z mnoha zemí. Při práci využívám výbornou znalost talentů a silných stránek a jejich vliv na váš pracovní úspěch a pocit spokojenosti. Pracuji v českém i anglickém jazyce. Mám mezinárodní koučovací certifikaci ACC od ICF a certifikaci na interpretaci talentových testů CliftonStrengths Gallup.

Markéta Odvárková v růžovém tričku

Certifikovaná koučka

Mám mezinárodní koučovací certifikaci ACC od ICF

20 let zkušeností

z korporátní sféry

10 let zkušeností

s individuálními motivačními a náborovými pohovory s profesionály z mnoha zemí

česky nebo anglicky

Pracuji v českém i anglickém jazyce.

Talentový test

Mám certifikaci na interpretaci talentových testů CliftonStrengths Gallup

Nabídka

Zvažujete, jakou spolupráci vybrat?

U

Seznamovací konzultace

30 min.

Zkuste krátkou seznamovací konzultaci vašeho tématu – 30 minut. Rozebereme vaše téma, seznámíme se s tím, jak bychom mohli pracovat, jaké metody bychom využili a jaká varianta spolupráce bude pro vás nejvhodnější.

1 500 Kč

SOS setkání

60 min.

Rychlá pomoc před důležitou prezentací. Před objednáním doporučuji zaslat záznam vašeho hlasového projevu (stačí úryvek prezentace), abych se mohla připravit. Po objednání se rovnou pustíme do práce – v rychlé variantě půjde hlavně o nastavení vaší prezentace a vašeho hlasu tak, abyste

– byli připraveni
– vyzkoušeli si prezentaci nanečisto s někým nezávislým
– získali okamžitý feedback, co zlepšit, poté zafixovali a případně nahráli znění prezentace.

3 500 Kč

U

2h BLOK

120 minut

Superúčinná podpora před důležitým setkáním (prezentací, projevem). Výhodou varianty je dostatek času na podporu vašich silných komunikačních nebo prezentačních dovedností, na nichž můžete stavět.

Zároveň budeme mít prostor na to ošetřit strachy, bloky, pochybnosti. Vyzkoušet dechová, případně relaxační cvičení a nakonec se pustit do přípravy a nácviku prezentace tak, abyste byli připraveni a spokojeni s tím, že jste pro přípravu udělali maximum.

6 000 Kč

Dlouhodobá individuální spolupráce

Rozvoj vašich komunikačních a ovlivňovacích dovedností. Podpořím vás v nalezení originálního hlasového a prezentačního stylu, který bude v souladu s vaší osobností, temperamentem a potřebami toho, co chcete předávat světu.

Dlouhodobá práce se záměrem – např. odbourat trému před vystoupením, zvýšit vaší přesvědčivost, zbavit se strachu se projevit a uhájit si svůj prostor v komunikaci a rozhodování, nastavit hlasem hranice. Zde využijeme mentální koučink, hlasový koučink, mentoring, trénink.

Cena a struktura:
dohodou dle vaší potřeby

Workshop

Témata workshopu lze stanovit podle vašich individuálních požadavků.

Tématicky:
autentická komunikace,
týmová spolupráce na základě různých talentů a hodnot,
komunikace v týmu,
soulad v týmech,
otevření komunikace v týmech,
talenty,
hodnoty …

Cena a struktura:
dohodou

Skupinový koučink

Autentická komunikace v týmu, překážky v komunikaci, emoce a jejich projevy, rozeznávání emocí, zdravé vyjádření a chápání emocí, hlasové ladění týmů

Cena a struktura:
Dohodou

Proč právě já?

Při své práci vycházím ze svých pracovních zkušeností – 20 leté firemní působení. Zažila jsem tisíce prezentací, setkala se s množstvím různých lidí a sledovala jejich schopnost přirozené/autentické komunikace. Také jsem zažila situace, kdy komunikace v některých firmách byla jen prázdným slovem, a nebyla komunikací, která by předávala důležité informace od managementu k zaměstnancům. Jsem přesvědčena, že respektující, srozumitelná a přirozená komunikace je důležitá pro každou firmu a společenství.

10 let pracuji se svým vlastním hlasem, docházím k lektorce zpěvu a rozvoje hlasu a své poznatky spojuji se  svými zkušenostmi z firemního prostředí a z individuálních a firemních konzultací hlasu a talentů.

Mám za sebou cca 1200 odkoučovaných hodin (hlas, talenty, osobní a životní koučink). Tisíce vyslechnutých příběhů, na jejichž rozpletení a zjednodušení jsem se podílela jako kouč a mentor.

Stojím nohama pevně na zemi, spojuji racionální a emocionální složky komunikace do vyváženého a důvěryhodného projevu, který podtrhne vaši osobitost a bude se vám dobře „sdílet“.

Klienti na mně nejvíce oceňují empatii, bezpečné a nehodnotící prostředí, kreativitu, laskavost a schopnost přinášet hodnotné a průlomové vhledy do jejich témat a výzev.