Vaše komunikace jako vstupenka do vyšší třídy

 

Hledáte partnera pro rozvoj vašich komunikačních a prezentačních dovedností?

 

Provedu vás k tomu, abyste informace předávali tak, že to bude odpovídat vaší energii a vašemu záměru.

Hlas je vaše vizitka.

 

Nezáleží jen na kvalitě informací, které předáváte svému publiku, ale i na tom, jak tyto informace podáváte a jak jste s tímto projevem v souladu. Zda to, co říkáte odpovídá vaší energii a vašemu záměru.

$

Stává se i vám, že před prezentací cítíte velkou nervozitu, během přednášky někdy z trémy zapomenete, co chcete říct?

$

Nebo máte problém se hlasitě projevit, říci svůj názor nebo jít do konfrontace?

$

Mlčíte, necháváte za sebe mluvit a rozhodovat ostatní?

$

Máte v týmu lidi, kteří nikdy neřeknou svůj názor, na poradách mlčí a vy nevíte, co si skutečně myslí?

$

Nedaří se vám najít správný tón komunikace („ton of voice“) pro své klienty?

$

Přitahujete si svou prezentací nevhodné zákazníky?

$

Komunikace ve vašem týmu vázne a nespolupráce způsobuje problémy?

Reference

na práci s hlasem ve firmách

Marcela Musílková

Organizátorka VIDA conference

„Velmi doporučuji spolupráci s Markétou.

Oceňuji zejména její velmi individuální empatický přístup

– to nejsou strohé poučky a pravidla, která ona předává, tak, jak jsem zažila na mnoha kurzech o komunikaci.

V jejím podání je koučing nacítění se na jednotlivce a zcela individuální přístup, hledání příčin, a té nejvhodnější cesty na základě pochopení.

Velmi příjemná práce, završená výsledky. Vřele doporučuji!„

Martina Taubrová

1. Bach Center Certified Trainer

S Markétou jsem se poprvé setkala s někým, kdo pracuje jako hlasový kouč. Bylo to setkávání velmi zajímavé a přínosné. Uvědomila jsem si to, co jsem do té doby nevnímala – jak široce mohu pracovat se svým hlasem a jaké to může mít dopady na mou práci, spokojenost a třeba také chuť některé věci dělat a jiné ne. Markétu bych určitě doporučila, pokud chcete poznat možnosti svého hlasu, naučit se s ním pracovat a mít u toho citlivou podporu profesionála.

Jak Budeme společně pracovat?

Jako koučka se na věci dívám „potenciálem a potřebami“ svého klienta. Hodně se ptám, nejsem zastáncem drilování, které „stojí“ na vodě a naučených prezentačních stylech, které nerespektují jedinečnost člověka a vypadají nakonec úplně stejně jako prezentace někoho jiného.

mentorská část se vám bude hodit při hlasových, dechových nebo jiných cvičeních, která jsem sama úspěšně vyzkoušela. Dostanete sadu užitečných a jednoduchých nástrojů, jak se vrátit do klidu i v momentech stresu.

Trenérka ve mně – pomůžu vám v bezpečném a tvůrčím prostředí natrénovat prezentaci, která bude v souladu s vaší osobností a zároveň originální a přesvědčivá. Naše ministudio má k dispozici dobré technické vybavení, mikrofon, zesilovač, nahrávací studio, takže imitace prostředí konference pro náš nácvik bude velmi věrná.

Provedu vás hlasem a vaší prezentací, najdeme vaše silné stránky a plusy, na kterých můžete už teď svůj projev postavit. Spojíme vše dohromady a najdeme jedinečné podmínky, které vás udrží v pocitu klidu, síly a spojí vás s důležitostí vaší mise a vším, co chcete sdílet se svým publikem.

Můžeme se podívat na váznoucí a neefektivní komunikaci v týmu, využít znalost talentové týmové dynamiky a najít řešení vaší náročné situace. 

Mám za sebou 20 let zkušeností na různých pozicích korporátních i menších firem. Při práci využívám rozsáhlé znalosti o fungování firemních systémů, procesů a vazeb. Mám 10 letou zkušenost s individuálními motivačními a náborovými pohovory s profesionály z mnoha zemí. Při práci využívám výbornou znalost talentů a silných stránek a jejich vliv na váš pracovní úspěch a pocit spokojenosti. Pracuji v českém i anglickém jazyce. Mám mezinárodní koučovací certifikaci ACC od ICF a certifikaci na interpretaci talentových testů CliftonStrengths Gallup®.

Markéta Odvárková v růžovém tričku

Certifikovaná koučka

Mám mezinárodní koučovací certifikaci ACC od ICF

20 let zkušeností

z korporátní sféry

10 let zkušeností

s individuálními motivačními a náborovými pohovory s profesionály z mnoha zemí

česky nebo anglicky

Pracuji v českém i anglickém jazyce.

Talentový test

Mám certifikaci na interpretaci talentových testů CliftonStrengths® Gallup

Nabídka spolupráce

U

Rychlá konzultace

30 min.

Zkuste krátkou seznamovací konzultaci vašeho tématu – 30 minut. Rozebereme vaše téma, seznámíme se s tím, jak bychom mohli pracovat, jaké metody bychom využili a jaká varianta spolupráce bude pro vás nejvhodnější.

1 500 Kč

Konzultace

60 min.

Pomoc před důležitou prezentací. Před objednáním doporučuji zaslat záznam vašeho hlasového projevu (stačí úryvek prezentace), abych se mohla připravit. Po objednání se rovnou pustíme do práce – v rychlé variantě půjde hlavně o nastavení vaší prezentace a vašeho hlasu tak, abyste

– byli připraveni
– vyzkoušeli si prezentaci nanečisto s někým nezávislým
– získali okamžitý feedback, co zlepšit, poté zafixovali a případně nahráli znění prezentace.

3 000 Kč

U

2h BLOK

120 minut

Superúčinná podpora před důležitým setkáním (prezentací, projevem). Výhodou varianty je dostatek času na podporu vašich silných komunikačních nebo prezentačních dovedností, na nichž můžete stavět.

Zároveň budeme mít prostor na to ošetřit strachy, bloky, pochybnosti. Vyzkoušet dechová, případně relaxační cvičení a nakonec se pustit do přípravy a nácviku prezentace tak, abyste byli připraveni a spokojeni s tím, že jste pro přípravu udělali maximum.

6 000 Kč

Proč právě já?

Při své práci vycházím ze svých pracovních zkušeností – 20 leté firemní působení. Zažila jsem tisíce prezentací, setkala se s množstvím různých lidí a sledovala jejich schopnost přirozené/autentické komunikace. Také jsem zažila situace, kdy komunikace v některých firmách byla jen prázdným slovem, a nebyla prostředkem, která by předával důležité informace a vizi od managementu k zaměstnancům. Jsem přesvědčena, že respektující, srozumitelná a přirozená komunikace je důležitá pro každou firmu a společenství.

Mám laskavý a přijímající přístup a umím rychle nastavit bezpečné pracovní pole. V něm přichází na řadu má energičnost, kreativita a schopnost dostat vás z komfortní zóny a kreativním způsobem vás posunout k tomu, že si svou prezentaci maximálně užijete a budete s ní spokojeni.

10 let pracuji se svým vlastním hlasem, docházím k lektorce zpěvu a rozvoje hlasu a své poznatky spojuji se  svými zkušenostmi z firemního prostředí a z individuálních a firemních konzultací hlasu a talentů.

Mám za sebou cca 1500 odkoučovaných hodin (hlas, talenty, osobní a životní koučink). Tisíce vyslechnutých příběhů, na jejichž rozpletení a zjednodušení jsem se podílela jako kouč a mentor.

Stojím nohama pevně na zemi, spojuji racionální a emocionální složky komunikace do vyváženého a důvěryhodného projevu, který podtrhne vaši osobitost a bude se vám dobře „sdílet“.

Klienti na mně nejvíce oceňují empatii, bezpečné a nehodnotící prostředí, kreativitu, laskavost a schopnost přinášet hodnotné a průlomové vhledy do jejich témat a výzev a aktivační energii pro období změn a nových návyků..