6 měsíční hlasový program

Sebe-vědomý hlas

Markéta Odvárková

Pravidelná práce s hlasem v uzavřené skupině pod vedením hlasové koučky Markéty Odvárkové.

Naučte se díky tomuto programu ovládat svůj hlas tak, aby byl oporou nejen při zpěvu, ale i při vaší práci s klienty nebo v běžné komunikaci

Vedeš svou smečku?

Pak potřebuješ byt nejen vidět, ale i slyšet. Potřebuješ, aby tvůj hlas zněl jasně, aby ses o něj mohla opřít Aby ses na něj mohla spolehnout. Aby byl sebe – vědomý.

 

Vždy.

💥Když jsi sama a zpíváš si.

💥Když mluvíš s partnerem.

         💥Když pracuješ se svými klienty.

💥Když vedeš svou smečku.

Hlas tebe jako leaderky by měl byt slyšet a měl by nést tvou jedinečnou energii i jemnost, s jakou pečuješ o členy své smečky. Měl by otiskovat všechny zápasy, kterými jsi prošla i všechny korunovace a požehnání, kterých se ti na tvé cestě dostalo.

💥 Chceš si užit vzrušující cestu k hlubokému a laskavému přijetí tvého hlasu?

💥 Je pro tebe důležité bezpečí pro tvé výstupy z komfortní zóny?

💥 Potřebuješ laskavou a zároveň aktivační podporu na své pouti?

💥 Baví tě využívat skupinovou energii k podpoře tvých dalších kroků?

Právě pro tebe otevírám půlroční cestu za hlasem tvého srdce.

Cestu plnou hudby, sdílení, přiznání, objetí, slz i smíchu. Špetka teorie, spousta praxe a společné práce v uzavřené skupině leaderek, které jsou silné osobnosti s velkým srdcem i přesahem.

Naši práci budeme korunovat oslavou, společným koncertem, kde se ty a všechny další sebevědomé a odvážné ženy ve skupině představíte  se svým sólovým vystoupením, které odráží vaše největší kvality a sílu. Zcela zaslouženě si pak jako sebevědomé leaderky vychutnáte své minuty slávy a dlouhého potlesku.

Také se na to těšíš?

Jak se můžeš objednat?

níže je formulář pro účastníky předchozích hudebních networkingů. Formulář slouží k objednání účasti na 5 setkáních v programu Sebe-vědomý hlas (12.9., 17.10., 14.11., 12.12., 16.1.2025).

Místo konání:

PRAHA
Restaurace U Havlíčků – Michle

Místo konání závěrečného koncertu bude upřesněno později

Máš zájem se k nám připojit a ještě jsme se nesetkaly?

Pojďme to napravit a v krátkém 20 minutovém rozhovoru se poznat. Skupina je uzavřená a kvůli zachování pocitu bezpečí a intimity volím tento postup. Po našem rozhovoru dostaneš všechny potřebné informace. 

Cena za jednorázový vstup je 1 200 Kč. (Objednává se po našem on-line rozhovoru, který je bezplatný)

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Odesláním objednávky/přihlášky souhlasíte s obchodními podmínkami, které mimo jiné říkají, že při zrušení účasti vzdělávací akci ze strany klienta se zaplacené vstupné nevrací. Setkání, na které se nemůžete dostavit, nelze nahradit, ani za sebe poslat náhradníka.