Nechte své talenty Zářit

Jak Budeme pracovat?

01

Absolvujete online talentový test CliftonStrengths®

Po vypracování testu se setkáme na talentové konzultaci k výsledkům testu. Můj osobitý a energický výklad vám přinese pochopení událostí v životě. Otevře nové možnosti, jak přijmout a zlepšit vaše fungování tak, abyste naplno využili svých velkých předností a nedostávali se do slepých uliček

02

Odpovím vám na vaše otázky

Odpovím vám na vaše otázky týkající se směřování profesního života. Pomůžu vám najít hlubší smysl toho, co se vám v životě děje, co prožíváte a objevit vzorce, které můžete vědomou prací na sobě přepsat. Pochopíte svou přirozenost i úskalí, která na vás číhají, pokud nebudete s talenty pracovat vědomě.

03

Dostanete porci energie a budete mít jasno, co dál

Do výkladu vnáším své mnohaleté zkušenosti s projevy talentů a jejich problematickými i silnými částmi. Pracuji v hlubokém napojení na vaši podstatu a přináším informace, které přicházejí v daném momentu a nenajdete je v žádné učebnici.

Díky konzultaci výsledků talentového testu porozumíte tomu, jakou prioritu pro vás mají vztahy, atmosféra v týmu, výkon a výsledky vašeho snažení, kreativita, nápaditost a strategické myšlení.

Reference

co řekli talentoví klienti

Ivana Jandáková

Vedoucí oddělení přímé péče Domov u fontány

„Chtěla bych Vám poděkovat za velmi příjemné konzultace. Poprvé jsem si naplno uvědomila své silné i slabé stránky a jejich konkrétní projevy v mém životě. Bylo pro mě velkým přínosem uvědomit si věci, které potřebuji vylepšit, v čem mám přidat a kde zase naopak ubrat. Z našich setkání jsem čerpala sílu v těžké chvíli, pomohla jste mi „nastartovat“ a jít dál. Vzala jsem si k srdci spoustu praktických rad a doporučení na práci se silnými stránkami a budu se jimi snažit řídit. Jsem velmi ráda, že jsem tyto konzultace absolvovala a určitě bych s Vámi i do budoucna velmi ráda spolupracovala.

Danuše Fomiczewová

Ředitelka Domov u fontány

„Děkuji síti Linkedln za možnost objevit zde skvělou a inspirativní Markétu Odvárkovou která, mimo jiné, praktikuje velmi podněcující metodu odhalování lidských talentů. To, že se o sobě dozvíte něco nového, nebo si potvrdíte, co jste tušili, a teď tomu i rozumíte, je prospěšné nejen pro soukromý život, ale také se to dá velmi dobře využít v profesním životě. Jsem moc ráda , že jsem si já, ale i kolegové, mohli něčím takovým projít. Děkuji Markétě, která nás tímto obohacujícím procesem velmi mile a profesionálně provedla a Vám ostatním doporučuji, zkuste to také, myslím, že to obohatí i Vás!“

Spojení s vašimi talenty a jejich vyladění vám
přinese do života přirozenost, lehkost a jasnost toho, co je vaším dalším krokem.

Pomocí talentů a jejich aktivním zapojením do života si můžete přenastavit podnikání nebo vaši roli v zaměstnání tak, aby bylo vše v souladu s vaší osobností a vaším největším potenciálem.

Vaše talenty jsou vašimi spojenci, zapojte je do hry! Nechte je zářit!

Talentové balíčky

Vyberte si variantu konzultace a podrobně prozkoumejte své silné (i slabé) stránky. Naučte se ze svých darů vytěžit maximum pro svůj profesní život. Načerpejte energii, která se skrývá ve vašich talentech a začněte ji naplno využívat.

Talentová konzultace

Zjištění pořadí vašich talentů v talentovém testu CliftonStrengths® od společnosti Gallup International (silné, střední a slabé stránky) a 90minutové konzultace, kde vám srozumitelně a poutavě vysvětlím,  v čem jste výjimeční, čemu se věnovat, jakou kariéru zvolit. Velmi dobře pomáhá jako kotva v období nejistoty a snížené sebedůvěry.

Cena: 5450 Kč

V ceně je zahrnuto

• Přístup k testu za 1700 Kč.
• Analýza výsledků testu.
• Příprava na konzultaci (Projevy talentů, rizika, vliv slabých stránek, vzájemné souvislosti a možné projevy kombinací talentů, práce s analytickým nástrojem na vyhodnocení síly talentových skupin).
• 90 minutová, empatická a srozumitelná konzultace výsledků testu, kdy vám pomohu spojit vaše talenty s konkrétními úspěchy ve vašem životě a posílím vaše sebeuvědomění a radost ze svých schopností.

3 talentové konzultace

Kompletní talentová struktura TOP 34 (silné, střední a slabé stránky a talentové strategie pro život a podnikání) v balíčku tří 90minutových konzultací.

Cena: 12250 Kč

V ceně je zahrnuto

• Přístup k testu za 1700 Kč.
• Analýza výsledků testu.
• Příprava na konzultaci (Projevy talentů, rizika, vliv slabých stránek, vzájemné souvislosti a možné projevy kombinací talentů, práce s analytickým nástrojem na vyhodnocení síly talentových skupin).
• Tři 90minutové konzultace zaměřené na vaše silné, slabé a podpůrné talenty, obohacené hlubokým a komplexním pohledem na Vaše zcela nové možnosti. Nalezení a definování vítězné talentové strategie pro Váš hvězdný život

Reference

TALENTOVÉ KONZULTACE

Nejvíc mě těší, když z našeho setkání odcházíte jistější a klidnější, zorientovaní ve vlastní situaci nebo talentech a vybaveni jasnými, praktickými kroky do dalších dní.

Eva Horká

Terapeutka a koučka

Absolvovala jsem skvělou talentovou konzultaci s Markétou, kde jsem pochopila, jak, co a proč dělám. V čem si brzdím a kde naopak mám „pohoda jazz“.

Hned včera mi to pomohlo, kdy jsem dostala zpětnou vazbu na starý magnet k úpravám a já dnes udělala s klidem jeho úplně nový návrh, který bude naprosto boží Jen proto, že jsem znala svoje vnitřní procesy a věděla, jak k sobě díky tomu přistupovat. Nebičovat se, ale naopak dopřát si čas, který můj vnitřní intelektuál potřebuje, aby mohl informace zpracovat. Mega úleva . Děkuji!“

Petr Horák

Akvizio

„Markétu jsem poznal jako otevřenou a empatickou profesionálku. Společně jsme si prohlubovali dovednosti koučování. Její silnou stránkou je hluboký vhled a lidský přístup. Jako specialistku na talenty mohu vřele doporučit. S ní jsem se o sobě vždy dověděl něco nového a pomohlo mi to k vlastnímu rozvoji.“

Hana Kozáková

HR specialista

„O talentovém testu mě nemusela Markéta dlouho přesvědčovat. Ráda se o sobě dozvídám více. Ocenila jsem, jak mě Markéta provedla výsledky testu a v následných konzultacích mi pomohla najít cestu sama k sobě. To bylo obzvlášť důležité pro rozhodování o mé budoucí pracovní kariéře. Markéta je velmi empatickávyrovnaná, klidná a zároveň plná energie a optimismu. Setkání s ní mě nabíjejí a dávají mi sílu jít dál:-)

Tereza Vacatová

Projektová manažerka

„Děkuji Markéto za vysvětlení výsledků talentového testu a jeho přínosu pro jedince i pro tým. Samotná příprava na test a informace o jeho průběhu, které jsi mi poskytla, byly pro mne důležité. Výsledky a konzultace s Markétou mi odhalily, že to, co beru u sebe jako naprosto přirozené a nemám to zvědomělé, mohou být mé talenty, které je dobré využívat a kultivovat. Markéta mi pomohla na talenty nahlédnout z různých perspektiv a dát věci do souvislostí. Důležité pro mě bylo i rozebrat, pochopit a najít projevy rizik talentů. Atmosféra byla podporující a důvěrná, zároveň nechyběla radost, což je pro mě při každé spolupráci důležité. Konzultaci doporučuji i těm, kdo chtějí vědět, jak mohou podpořit druhé a v jakých oblastech je naopak dobré hledat podporu někoho jiného a vhodně se s ním doplnit.“

Markéta za mikrofonem

Alena Skoumalová

HR manager Antalis

„Vzhledem ke své manažerské profesi mám za sebou mnoho různých osobnostních testů a výsledky mě úplně nepřekvapily. Musím ale vyzdvihnout příjemnou a vstřícnou spolupráci s Markétou, která mi srozumitelně a jasně vysvětlila jednotlivé talenty a jejich vzájemné působení. Pomohla mi najít překvapivé souvislosti a vlivy talentů na můj profesní i soukromý život. Ráda bych ocenila její lidský přístup a schopnost navodit prostředí důvěry a otevřenosti, také bystrý úsudek a uvedení věcí do souvislostí a širšího kontextu. Konzultaci s Markétou doporučuji všem, kdo hledají svou cestu a nebo nové opěrné body v životě.“

Božena Vítková

Pronajímatel nemovitosti v síti Airbnb

„Po absolvování osobnostního testu jsem byla překvapena velmi příjemnou osobní konzultací s Markétou, která mě přesvědčila o důležitosti a významu testu pro další využití v praktickém životě. Oceňuji hlavně velmi milou a otevřenou komunikaci, ochotu zevrubně vysvětlit všechny aspekty a skladbu talentů a jejich vzájemných souvislostí. Získání talentového reportu je pro mě neocenitelná zkušenost. Silné i slabé talenty jsem začala brát v potaz při mé pracovní činnosti, kdy jsem v kontaktu s cizími lidmi a velmi často řeším mnoho problémů. Uvědomila jsem si, o jaké své talenty se v takových chvílích mohu opřít a kdy musím požádat o pomoc někoho v dané oblasti kompetentnějšího.“

Daniela Doubravová

fyzioterapeut Fyziomotion

„Děkuji za velmi milý, přátelský rozbor a rozhovor nad výsledky testu mých silných stránek. Nikdy bych nevěřila, jak moc silné může být zaměřit pozornost od toho, co mi nejde, na to, k čemu mám talent. Dobře si vše zvědomit a podívat se, jak talenty využívám ve svém životě a jak je mohu rozvíjet. Byla jsem mile překvapena, co všechno dobře postavený test může odhalit. Velmi oceňuji to, jak vnímáš druhého při sezení a Tvou schopnost vytvoření otevřené atmosféry k tomuto typu rozhovoru. Mohu jen doporučit všem, kdo mají zájem se rozvíjet.“

Proč právě já?

Při své práci vycházím ze svých pracovních zkušeností – 20 leté firemní působení. Zažila jsem tisíce prezentací, setkala se s množstvím různých lidí a sledovala jejich schopnost přirozené/autentické komunikace. Také jsem zažila situace, kdy komunikace v některých firmách byla jen prázdným slovem, a nebyla prostředkem, která by předával důležité informace od managementu k zaměstnancům. Jsem přesvědčena, že respektující, srozumitelná a přirozená komunikace je důležitá pro každou firmu a společenství.

Mám laskavý a přijímající přístup a umím rychle nastavit bezpečné pracovní pole. V něm přichází na řadu má energičnost, kreativita a schopnost dostat vás z komfortní zóny a hravou formou vás posunout k tomu, že si svou prezentaci maximálně užijete a budete s ní spokojeni.

10 let pracuji se svým vlastním hlasem, docházím k lektorce zpěvu a rozvoje hlasu a své poznatky spojuji se  svými zkušenostmi z firemního prostředí a z individuálních a firemních konzultací hlasu a talentů.

Mám za sebou cca 1200 odkoučovaných hodin (hlas, talenty, osobní a životní koučink). Tisíce vyslechnutých příběhů, na jejichž rozpletení a zjednodušení jsem se podílela jako kouč a mentor.

Stojím nohama pevně na zemi, spojuji racionální a emocionální složky komunikace do vyváženého a důvěryhodného projevu, který podtrhne vaši osobitost a bude se vám dobře „sdílet“.

Klienti na mně nejvíce oceňují empatii, bezpečné a nehodnotící prostředí, kreativitu, laskavost a schopnost přinášet hodnotné a průlomové vhledy do jejich témat a výzev.

Chcete se zorientovat ve svých silných a slabých stránkách? Chcete objevit svůj skutečný talent a poslání?

Chci talentovou konzultaci >>>

Prostor pro rychlý dotaz

Máte otázky, na které potřebujete znát odpovědi, dřív než si zakoupíte talentový test s mým odborným výkladem? Napište mi.

Souhlas

10 + 3 =