POZNEJTE sami sebe skrz vlastní hlas!

Magie hlasu

Co vám přinese práce s hlasem 

Stejně jako duhovka, otisky prstů a ucho je HLAS součástí naší identity. Jak běží čas, skutečná podoba našeho hlasu slábne. Hlas se mění, až je utlačen do formy, která je „přijatelná“ pro ostatní, ale není v souladu s vaší podstatou.

 

Možná to sami vnímáte. Váš hlas není tak úplně váš. Je slabý, nevýrazný, jakoby cizí. Reaguje na to vaše okolí – nejste pro ně přesvědčiví, důvěryhodní, často vás ani nevyslechnou nebo odchází v půlce věty. Také vy se cítíte při mluvení brzy unavení a ochraptělí.  A nakonec si všechny své nápady a myšlenky necháte radši pro sebe.  Nebo dokonce zjistíte, že nemáte rádi svůj vlastní hlas.

 Pomůžu vám vrátit se do stavu, kdy budete znovu vnímat a přijímat svůj hlas takový, jaký je. Poznáte kvality svého hlasu, jeho nejznělejší polohu i pestré možnosti toho, jak se prezentovat a bez obav a s lehkostí vyjádřit sami sebe. Naše spolupráce probíhá buď online z pohodlí vašeho domova nebo se potkáme osobně. Prozkoumáme váš hlas a jeho možnosti tak, abyste se mohli spolehnout na to, že dokážete váš hlas ovládat a používat způsobem, který odpovídá vaším potřebám a vaší přirozenosti.

Hlasová cvičení a různé kreativní techniky práce s dechem, hlasem i myslí, vám pomohou uvolnit se a nalézt zcela novou kvalitu vašeho mluveného a pěveckého projevu. V naší práci budeme zpracovávat přesvědčení a bloky spojené s komunikací a vyjadřováním.

Nejčastějšími bloky jsou – „Nemám rád svůj hlas, bojím se projevit svůj názor, bojím se zpívat ve vyšších polohách, mám nezajímavý a nevýrazný hlas, nikdy nebudu umět zpívat, nikdo na mě není zvědavý“.

  Kombinace výše uvedených technik a mého empatického a pevného vedení vás dovede k pochopení a nalezení vašeho opravdového hlasu a zcela nových možností ve vašem životě.

Hlasová práce

Poznejte svůj hlas. naučte se ho ovládat, jemně si s ním hrát a díky jednoduchým trikům kdykoliv přesvědčivě vyjádřit to, co potřebujete. Využijte svůj hlas na cestě k realizaci svých snů! Z níže uvedené nabídky si vyberte tu pro vás nejvhodnější, případně mi napište, ráda vám poradím!

VSTUPNÍ KONZULTACE

Cena: 1 650 Kč

Skvělým startem pro zkoumání vašeho hlasu bude tato služba. Společně objevíme, co se skrývá ve vašem hlasu, jaký má potenciál. Doporučím vám jednoduché tipy, jak si hlas více užít při každodenních aktivitách a jak rozvíjet nalezený hlasový potenciál.

• Setkáme se při 40 minutové online/offline hlasové práci

• Zaposlouchám se do vašeho hlasu. Můžete mluvit nebo i zpívat. Váš hlas vypráví příběhy. Vnímám barvy, obrazy, přeložím vám, co váš hlas vypráví a jakou zprávu pro vás má.

• Rozebereme, jak to s vámi rezonuje? Co to znamená pro váš život? Jak to prakticky využít? Co můžete udělat pro integraci toho, co se objevilo?

• Po tomto setkání budete více vnímat svůj hlas i sami sebe, budete mít jasno, jestli chcete dál pracovat se svým hlasem

• Poradím vám, která služba by pro vás byla nejvhodnější a domluvíme se, zda  vám další spolupráce se mnou dává smysl 

balíček krátkodobé spolupráce

Vydejte se na cestu objevování
vlastního hlasu.

Poznejte základy vašeho hlasu
a jeho možnosti.

Cena: 7 150 Kč

Cítíte volání vydat se na cestu ke svému opravdovému hlasu? Chcete objevit, co dalšího se ve vašem hlasu skrývá? Zbavit se pár omezujících přesvědčení a jít dál volněji?

• Setkáme se 3x60 minut online/offline . Můžeme vyřešit jedno hlasové téma (např. mám slabý hlas, chci začít zpívat, toužím zlepšit svůj projev v prezentacích, chci se více prosadit v komunikaci apod.)

• Pracuji formou rozhovoru, jdu k podstatě problému. Součástí jsou hlasové, dechové, vizualizační techniky. Respektuji vaše tempo, momentální možnosti i hloubku, do které chcete jít

• Každé setkání má své téma i konkrétní „akční kroky“, které vás mezi setkáními udrží v napojení na hlas a váš záměr

• Poskytuji podporu v průběhu naší spolupráce (formou zpráv na messengeru, odpovědí na vaše dotazy, případně krátký rozhovor do 10 minut)

• Získáte přístup k jednoduchým hlasovým cvičením na zafixování nových dovedností a posílení vaší sebedůvěry 

• Krátkodobá spolupráce je otevřená na období 6 týdnů od zakoupení tohoto produktu. 

Balíček střednědobé spolupráce

Prožijete průlom ve vnímání svého hlasu
a sami sebe.

Získáte zcela nové možnosti
pro své originální vyjádření.

 

Cena: 11 750

Lákají vás hlubší souvislosti? Cítíte, že ve vašem hlase se skrývá něco důležitého a potřebujete mou delší podporu? Chcete zažít průlom ve vztahu k vlastnímu hlasu a k sobě?

• Sejdeme se 6 x na 60 minut. Online nebo offline setkání podle vašeho výběru.

• Můžeme vyřešit jedno složitější hlasové /komunikační/pěvecké téma nebo několik jednodušších. Například chcete najít výraznější hlas, toužíte být více slyšet, chcete se důkladně připravit na nahrávání nebo důležitou prezentaci.

• Ve spolupráci vás čeká otevřené, bezpečné a zcela přijímající prostředí. Naše rozhovory budou laskavé, avšak objevné a hluboké. Povedu vás k podstatě s  respektem k vašemu tempu, momentálním možnostem i potřebám. 

• Čeká vás kreativní práce s hlasem, dechem, vaší představivostí a obrazotvorností, hravé a tvořivé prostředí.

• Po celou dobu máte mou podporu  (formou zpráv na messengeru odpovím na vaše dotazy, případně můžeme uskutečnit 1 krátký, maximálně 10 minutový rozhovor týdně)

• Dostanete přístup k jednoduchým hlasovým cvičením na zafixování nových dovedností a posílení vaší sebedůvěry, případně vám nahraji video na míru vašim specifickým potřebám

• Služba je otevřená po dobu 3 měsíců od zahájení spolupráce (maximálně 14 týdnů od zakoupení služby).

PROGRAM OSVOBOĎTE
SVŮJ HLAS!

Zpracujete a vyladíte vaše mentální
nastavení a uvedeme ho do souladu
s vaším sebe – vyjádřením.

Stanete se svobodnými tvůrci
originálního hlasového / uměleckého
projevu a půjdete hrdě
svou jedinečnou cestou.  

 

 

Cena: 22 650 

Chcete komplexní program, který se podívá na vaše mentální nastavení  (bloky, přesvědčení, síla, přirozenost, talenty) a uvede je do souladu s vaším vyjadřovacím/uměleckým stylem? Chcete poznat a využít sílu vašich talentů ke zrození originálního sebe – pojetí a uměleckého vyjádření?  

• Nabízím 10 x 60 minut online/offline intenzivní práce na dosažení vašeho cíle – svobodného a originálního hlasového projevu

• Budeme hledat, zkoumat, rozšiřovat, posilovat rozsah, polohy a barvy vašeho hlasu. Půjdeme do emocí a síly vašeho hlasu. Půjdeme do extrémních poloh, jemně, bezpečně, hravě. Vyzkoušíme si úplně nové formy projevu, které v současné době (z nějakého důvodu) nemáte ve své výbavě.

•  Prozkoumáme vaše mentální nastavení a najdeme hranice komfortu pomocí on-line talentového testu CliftonStrengths®. Přístup do testu je v ceně služby. Podrobně rozebereme vaše silné i slabé stránky, které mohou být spojencem při tvorbě vaší nové umělecké/profesionální komunikace.

•  V 10 setkáních vás provedu 10 nejsilnějšími tématy, které souvisí s vašimi nejvýraznějšími talenty. Tato životní témata mají přímý dopad na kvalitu vašeho života i na sebevědomí vašeho vnitřního umělce. Ošetříme  problematická místa, najdeme, vyzkoušíme a zafixujeme nové možnosti  hlasového vyjádření.

• Nabízím podporu po celou dobu programu (nahrávky hlasových cvičení, maily, upřesnění, vaše dotazy, krátké rozhovory) – cca 30 minut týdně.

• Zpracujeme vnitřní bloky, stíny, přesvědčeními, omezující introjekty, které se projevují jako překážky v hlase a mluveném projevu a často souvisí s vašimi nejsilnějšími talenty.

Naučíte se se hlasem vyjadřovat celou škálu emocí, v bezpečném, nehodnotícím, podpůrném a vysoce kreativním a hravém prostředí.

• Jdete do cíle! Realizujete své sny! Máte hotovou nahrávku, novou skladbu, krásně znějící meditaci nebo famózní projev, který nese hrdě vaši jedinečnou a nezaměnitelnou energii.

• Službu je možné čerpat po dobu 1 roku od zakoupení spolupráce.

 

 

Chcete nahlédnout do tajů vašeho hlasu?

 Máte otázky, na které potřebujete znát odpovědi dřív, než se mnou začnete spolupracovat?

Dejme si krátké 40 minutové setkání a pojďme se naladit na to, jak by mohla vypadat naše spolupráce.

Cena této služby je 1650 Kč.