POZNEJTE sami sebe skrz vlastní hlas!

Hlas a osobní rozvoj

Reference

na práci s hlasem v kombinaci s osobním rozvojem

Martina Vítková

Vědkyně, univerzitní mentorka

Věděla jsem, že potřebuju „nakopnout“, povzbudit a poradit.
Věděla jsem, že můj hlasový projev je nejistý, nepřesvědčivý, někdy až bojácný.
Věděla jsem, že nejde zdaleka jen o hlas, o zpěv, že je něco za tím, co mi brání se projevit.
Chtěla jsem se posunout dál, objevit další kousky sebe sama. Potřebovala jsem průvodce. Přihlásila jsem se k Markétě a hle!

Cesta za svobodným a (sebe)vědomým projevem se otevřela!

✅ Volba byla jasná – kombinace hlasu/zpěvu s talentovým koučinkem v programu Osvoboď svůj hlas

✅ Uvědomit si svoje talenty (ale i slabosti) a jejich roli v mém životě, a hlavně v mém hlasovém projevu, to byl první krok.

✅ Zírala jsem, kolik toho o mně Markéta ví z jednoho talentového testu, uvědomila jsem si tolik souvislostí! Přišlo mi a stále přichází mnoho důležitých „AHA momentů“!

A to jsem ještě zdaleka netušila, do jakých hlubin mojí duše a mého hlasu se spolu dostaneme!

Žádné mechanické lekce, učebnicové poučky, žádné škatulkování.

🔝Každé naše setkání je SVOBODNÉ a respektuje aktuální rozpoložení, náladu, energii

🔝Každé naše setkání je AUTENTICKÉ. Na nic si nehraje.

🔝Někdy jsem unavená, někdy se mi nechce zpívat, a tak nezpíváme, ale hledáme ve slovech, v pocitech, co se tam skrývá, objevujeme nefunkční programy a rodinné vzorce a pouštíme je.

🔝Někdy dostanu „úkol“. Třeba interpretovat srdcovou píseň, takovou, která mě oslovuje a vystihuje. A najednou slyším samu sebe, jak zpívám slova v poloze, kde obvykle vůbec nezpívám.

🔝Najednou si uvědomuji, že tu píseň nezpívám, že ji ŽIJU! A že se mi to líbí!

 

Markéta nabízí 100% empatii, dodává odvahu zkoušet, objevovat nové cesty a nebát se BÝT SAMA SEBOU 💃.

A to je můj cíl a hlavní motivace – projevit se naplno se všemi talenty, ukázat, kdo jsem, a dokázat říct, co chci a co potřebuji. BÝT SLYŠENA.

 

Už od první lekce vnímám změnu, nejdřív hlavně uvnitř, ale po čase jsem si všimla, že okolí reaguje na moje slova či zpěv jinak, že REAGUJE .

Markéta je „nakopávač“, její nespoutaná energie je nakažlivá! Zároveň vytváří neuvěřitelně bezpečný prostor, kde nic nemusíte, ale MŮŽETE SI DOVOLIT COKOLI.

 

To je velmi vzácná kombinace. A za to moc děkuji.

Iva Tošovská

HR manažerka

Když jsem se rozhodla pro spolupráci s tebou, zdaleka jsem netušila, co všechno s tebou zažiju. Prostě jsem cítila, že hlasový koučink s tebou prostě potřebuji. Ale že si budeme hrát s tóny a nakonec i zpívat? Však já zpívám už maximálně v autě, aby mě nikdo neslyšel!

Pod tvým vnímavým vedením šlo ale nakonec všechno. Šlo to vlastně jako po másle. Přirozeně, bez zbytečného tlaku, s takovou luxusní podporou. Cítila jsem se od začátku vedena do příjemného zpomalení, do vnímaní sebe sama.

Zamrazí mě při vzpomínce na jeden z našich hlasových koučinků. Nechápu, jak jsi vytušila, že v tu chvíli víc než hraní s hlasem potřebuju „opečovat“ téma ve svém nitru. Až po hodině mě napadlo, že jsi mě vlastně koučovala a nechala mě vyslovit všechno to, co se dralo na povrch. A tak děkuju. Děkuju, že máš takové poslání a svou přirozeností mě vedeš k objevování té mojí.

Máš dar, který mě přitahuje a stojí mi za to zkoumat a poznávat tak sebe sama. Při posledním setkání jsi do mě vlila tak krásný vnitřní klid a zpomalení. Jak příjemné je dovolit si zpomalit i v každé náročné situaci stejně, jako když se pomalu tón mění v další…

Známe se nějaký pátek a s nadšením sleduju tvoji cestu. To, co jsi dokázala udělat pro mě, by se rozhodně jen tak někomu nepovedlo. Cítím, jak se v tobě rozvinulo jakési neuvěřitelné napojení a i v onlinu umíš vnímat všechno, co já vysílám, čeho se bojím a po čem zrovna volám. I když to nevyslovím. Tohle je opravdu dar z nebes!

 

Nejvíce oceňuji:

Sílu napojeníVedení aneb umění nechat to plynout, a přitom citlivě vnímat, co zrovna nejvíc potřebuju. Neposuzování. Podporu velkou tak, kterou jsem snad nikdy nedostala. Vytvoření luxusního prostoru, kde jsem opravdu mohla být sama sebou a poznávat to, co je uvnitř schované a neukazuju to, abych nebyla tolik zranitelná.

 

Děkuji! 

Nabídka hlasová práce

UPOZORNĚNÍ: Od 1. 6. 2024 dojde k navýšení cen.
Hlasové konzultace a balíčky je možné si za staré ceny předplatit i dopředu.

 Potenciál vašeho hlasu

Co se skrývá ve vašem hlasu? Jaké jsou jeho možnosti?

 

40 min.

Cena: 1650 Kč
Cena od 1.6.2024: 2000 Kč

 • Skvělým startem pro zahájení naší spolupráce může být tato konzultace, zaměřená na rychlé seznámení se s možnostmi vašeho hlasu
 • Vyslechnu si váš záměr, poslechnu si váš hlas, doptám se vás na vše potřebné a získané informace zasadím do komplexního rámce vašeho života
 • Vše srozumitelně a jasně spojím do komplexního vhledu – kde vidím možnosti a potenciál vašeho hlasu, jaké téma se ve zvuku a barvě vašeho hlasu skrývá a co s tím můžete dělat
 • Rozpracujeme jedno z nalezených témat, které si vyberete
 • Na závěr se domluvíme, jak by mohla vypadat návazná spolupráce a co konkrétně by vám mohla přinést
 • Pracuji citlivě, laskavě, ale pevně v souladu s naplněním vašeho maximálního potenciálu.
 • Setkáme se při 40 minutové online/offline hlasové práci

 Hlasová konzultace

Jednorázové konzultace nad vaším tématem /hlas, komunikace, vyjádření, emoční bloky apod./

60 minut

Cena: 2 500 Kč
Cena od 1.6.2024: 3 000 Kč

 • Trápí vás váš hlas? Nejste spokojeni s tím, jak mluvíte? Čeká vás přelomová událost/rozhovor/živé vysílání/moderování akce?
 • Cítíte velkou nervozitu nebo paralyzující trému díky které nemůžete nahrávat videa nebo veřejně vystupovat?
 • Podíváme se na příčinu vašeho hlasového/komunikačního problému a najdeme možné varianty, jak s tím dál pracovat
 • Mám vysoce individualizovaný přístup s využitím různých hlasových, dechových, muzikoterapeutických a kreativních technik a koučování v plném napojení na vás
 • Při setkání s vámi kombinují mnoho rolí (mentor, kouč, průvodce, trenér, motivátor, inspirace) a pohlížím na vás jako na komplexní a mnohoúrovňovou bytost, klienti oceňují velký přesah mé práce, který jim pomáhá rychle se posunout již po 1 setkání
 • Jdu k podstatě věci, pracuji v naladění se na vás a výstupem z našeho setkání bude nejen know-how, ale i aktivační energie pro časy změny a  podpora při dlouhodobé spolupráci
 • Na závěr se domluvíme, zda je potřebná i následná hlubší práce a jak by mohla vypadat dlouhodobá spolupráce 
 • Setkáme se při cca 60 minutové online/offline hlasové práci

Střednědobá spolupráce

Uvolněte svůj hlas

Prožijte průlom ve vnímání svého hlasu
a sami sebe.

Získáte zcela nové možnosti
pro své originální vyjádření.

 

6 x 60 – 75 minut

Cena: 11 750
Cena od 1.6.2024: 15 000 Kč

Potřebujete podporu při hlubší transformaci? Chcete zcela proměnit svůj komunikační/umělecký styl?

V této spolupráci budete mít dostatek času se poznat, uvolnit se a dostat se do hlubší vrstvy, kde se skrývají bloky a přesvědčení, která vytáhneme na světlo, pojmenujeme je a uvolníme váš projev

Toužíte po výraznějším hlasu? Chcete být více slyšet? Stát se výraznou leaderkou/leaderem a toužíte, aby i váš hlas odrážel vaši sílu, zkušenost a moudrost

 

 • Mám vysoce individualizovaný přístup s využitím různých hlasových, dechových, muzikoterapeutických a kreativních technik a koučování v plném napojení na vás
 • Při setkání s vámi kombinují mnoho rolí (mentor, kouč, průvodce, trenér, motivátor, inspirace) a pohlížím na vás jako na komplexní a mnohoúrovňovou bytost, klienti oceňují velký přesah mé práce, který jim pomáhá rychle se posunout k cíli
 • Po celou dobu spolupráce máte mou plnou podporu (formou zpráv na messengeru, můžeme konzultovat vaši nahrávku nebo vás můžu podpořit před důležitou akcí, můžeme uskutečnit 1 krátký, maximálně 10 minutový rozhovor týdně)
 • Pokud to situace vyžaduje, nahrávám personalizovaná videa na míru vašim specifickým potřebám (hlasová/dechová cvičení) nebo úkoly na výstup z komfortní zóny do zóny učení. 

 10 let jsem pracovala jako náborový/personální konzultant – kouč pro lidi, kteří hledali nové pracovní uplatnění a nový směr v životě, který by jim dával smysl. Vypěstovala jsem si speciální druh vnímavosti, umění číst mezi řádky, číst z gest, mimiky, tónu hlasu a umění jít do hloubky k tomu, co kdo opravdu potřebuje, po čem touží.

Vnímám vás jako celek. Se všemi dary, slabostmi, skrytými vášněmi i specifickými rysy, které vás určují.

Jsem empatická, laskavá, ale ve vedení pevná. Ctím váš záměr i maximální možný potenciál, který má být naplněn.

Proč právě já?

Průvodců je mnoho! Máte možnost si vybrat toho, který s vámi bude rezonovat nejlépe.

Stojím nohama pevně na zemi. Opírám se o dlouholeté zkušenosti, pracovní i životní. O situace, kterými jsem úspěšně prošla jako zaměstnanec, žena, matka, manželka, dcera, sestra i přítelkyně. Všechno to se zapsalo do mých schopností, jak jednat s lidmi, jak s nimi pracovat a jaký prostor pro ně vytvořit.

Jsem velmi muzikální, sama zpívám, skládám, hraji na pár hudebních nástrojů, můžu vás podpořit aranžérsky, nápady, vhledy, muzikantsky, ale hlavně lidsky. S hlasem a tvůrčími možnostmi pracuji intenzivně od roku 2012.

Zde je ukázka coveru písně You oughta know z roku 2017 – https://youtu.be/oBr0Rrw3g0o.

A takto jsem zpívala v roce 2020 vlastní skladbu Neříkej – https://youtu.be/8JEUjnM12Js.

Sama jsem se před pár lety rozhodla obrátit svůj profesní život o 180 stupňů, sebrala odvahu a vzala zodpovědnost do vlastních rukou. To, co předávám, opírám o své vlastní zkušenosti a vědomí toho, že všechno je možné, když se rozhodneme.

Citlivá, energická, kreativní, lidská, autentická, lehce chaotická, přijímající, důvěryhodná, nehodnotící, laskavá. Umím vydolovat i hluboce skryté emoce a najít nečekané souvislosti, které sami nevidíte.

Máte chuť mě poznat? Objednejte si – vstupní konzultaci – a poznejte, co se skrývá ve vašem hlase

Poslechněte si mě

Ukázka coveru písně You oughta know z roku 2017

Má vlastní skladba Neříkej – rok 2020