POZNEJTE sami sebe skrz vlastní hlas!

Hlas a osobní rozvoj

Proč zkoumat vlastní hlas?

Hlas je jedna ze tří cest do vašeho nitra. Cest do přítomnosti a pravdivosti. Váš hlas na vás vyzradí, jak se cítíte, co prožíváte, v jaké jste náladě, kolik máte energie a dokonce i to, jak moc si věříte a jestli může svět věřit vám!

V hlasu se skrývá vaše vnitřní pravda. Všechny ztracené, zapomenuté nebo potlačené části, jsou v něm slyšet nebo v hlasu naopak nejsou a vašemu projevu něco chybí.

Když se vydáte na cestu sebepoznání prostřednictvím svého hlasu, můžete najít vnitřní sílu, radost, pocit svobody a smyslu, který jste se marně snažili najít v knihách, studiu a metodách, které jste se naučili.

Váš hlas může být vaše cesta k celistvosti.

Nemusíte zpívat a stejně potřebujete svůj hlas každý den

$

Abyste se mohli autenticky projevit.

$

Nastavit a uhájit si hranice.

$

Předat přesvědčivě svou zprávu světu.

$

Uhranout sebe i své okolí svým jasným, znějícím, sebevědomým a pravdivým projevem!

$

Poznat svou pravdu a její znění.

$

Prozkoumat své emoce, role i masky.

$

Podívat se na sebe skrz vibrace vlastního hlasu.

Markéta Odvárková v úctě

Sami tušíte, že hlas…

K

Skrývá víc

Cítíte, že ve vašemu hlasu se skrývá mnohem více než si dovolujete vyjádřit?

K

Vyjadřuje emoce

Potřebujete pomoci najít zdravý a bezpečný způsob pro vyjádření svých emocí?

K

Propojuje

Toužíte potom splynout se svým hlasem a dostat se do přítomnosti, klidu a spojení se sebou?

K

Prohlubuje poznání

Chcete poznat další části své osobnosti a prozkoumat je v bezpečném prostředí?

K

Je to vaše cesta

Vnímáte, že hlas je součástí cesty vašeho osobního rozvoje?

Pak jste tady správně!

Nabídka hlasová práce

Vstupní konzultace

Co se skrývá ve vašem hlasu?

40 min.

Cena: 1 650 Kč

Skvělým startem pro zahájení naší spolupráce bude naše úvodní setkání. Objevíme, co se skrývá ve vašem hlasu, jaký má potenciál, jak se dá rozvíjet a jak bych vám mohla nejlépe pomoci.

Vyslechnu si váš záměr, poslechnu váš hlas, zeptám se na další důležité informace a pustíme se do práce. Odnesete si jednoduché tipy nebo cvičení, která můžete zapojit do každodenních aktivit. Budete mít jasno v tom, zda vám další spolupráce se mnou dává smysl a která služba bude pro vás nejvhodnější.

• Setkáme se při 40 minutové online/offline hlasové práci

Krátkodobá spolupráce

Objevte svůj hlas

Vydejte se na cestu objevování
vlastního hlasu.

Poznejte základy vašeho hlasu
a jeho možnosti.

 

3 x 60 min.

Cena: 7 150 Kč

Cítíte volání vydat se na cestu ke svému opravdovému hlasu? Chcete objevit, co dalšího se ve vašem hlasu skrývá? Zjistit, co váš hlas umí a co vám brání v tom se projevit?

• Setkáme se 3×60 minut online/offline .

• Získáte základní poznání svého hlasu, jeho nejsilnějších a nejznělejších poloh a jak s tím pracovat

• Můžeme se dostat k největší překážce, která vám brání plně se projevit a ošetřit ten nejpalčivější problém

• Pracuji formou koučovacího rozhovoru, jdu k podstatě problému, respektuji vaše momentální nastavení a priority, flexibilně se přizpůsobím tomu, co vás nejvíce tíží a co potřebujete řešit

• Využívám hlasové, dechové i vizualizační techniky

Poskytuji podporu v průběhu naší spolupráce (formou zpráv na messengeru, odpovědí na vaše dotazy, případně krátký rozhovor do 10 minut)

• Získáte přístup k jednoduchým hlasovým cvičením na zafixování nových dovedností a posílení vaší sebedůvěry

Střednědobá spolupráce

Uvolněte svůj hlas

Prožijete průlom ve vnímání svého hlasu
a sami sebe.

Získáte zcela nové možnosti
pro své originální vyjádření.

 

6 x 60 min

Cena: 11 750

Láká vás hlubší práce? V této spolupráci bude dostatek času se poznat, uvolnit se a dostat se do hlubší vrstvy, kde se skrývají bloky a přesvědčení, která vytáhneme na světlo, pojmenujeme je a uvolníme váš projev.

• Setkáme se Online nebo offline podle vašeho výběru.

• Můžeme vyřešit jedno složitější hlasové /komunikační/pěvecké téma nebo několik jednodušších. Například chcete najít výraznější hlas, toužíte být více slyšet, chcete se důkladně připravit na nahrávání nebo důležitý rozhovor a potřebujete se dostatečně naladit na svůj hlas a jeho možnosti.

• Ve spolupráci vás čeká otevřené, bezpečné a zcela přijímající prostředí. Naše rozhovory budou laskavé, avšak objevné a hluboké. Pracuji formou empatického a intuitivního koučování, budete se cítit uvolněně a přirozeně. Povedu vás k podstatě vašeho problému a společně najdeme řešení.

• Čeká vás kreativní práce s hlasem, dechem, vaší představivostí a obrazotvorností, hravé a tvořivé prostředí.

• Po celou dobu máte mou podporu (formou zpráv na messengeru odpovím na vaše dotazy, případně můžeme uskutečnit 1 krátký, maximálně 10 minutový rozhovor týdně)

• Dostanete přístup k jednoduchým hlasovým cvičením na zafixování nových dovedností a posílení vaší sebedůvěry, případně vám nahraji video na míru vašim specifickým potřebám

PROGRAM OSVOBOĎTE
SVŮJ HLAS!

Zpracujete a vyladíte vaše mentální
nastavení a uvedeme ho do souladu
s vaším sebe – vyjádřením.
Stanete se svobodnými tvůrci
originálního hlasového/uměleckého
projevu a půjdete hrdě
svou jedinečnou cestou.

Budete vědět, na jakých hodnotách a darech jako umělec/vizionář/člověk můžete postavit svůj projev

10 x 60 min

Cena: 22 650 

Chcete komplexní program, který se podívá na vaše mentální nastavení  (bloky, přesvědčení, síla, přirozenost, talenty) a uvede je do souladu s vaším vyjadřovacím/uměleckým stylem? Chcete poznat a využít sílu vašich talentů ke zrození originálního sebe – pojetí a uměleckého vyjádření?

• Nabízím 10 x 60 minut online/offline intenzivní práce na dosažení vašeho cíle – svobodného a originálního hlasového projevu.

• Budeme hledat, zkoumat, rozšiřovat, posilovat rozsah, polohy a barvy vašeho hlasu. Půjdeme do emocí a síly vašeho hlasu. Půjdeme do extrémních poloh, jemně, bezpečně, hravě. Vyzkoušíme si úplně nové formy projevu, které v současné době (z nějakého důvodu) nemáte ve své výbavě.

•  Prozkoumáme vaše mentální nastavení a najdeme hranice komfortu pomocí on-line talentového testu CliftonStrengths®. Přístup do testu je v ceně služby. Podrobně rozebereme vaše silné i slabé stránky, které mohou být spojencem při tvorbě vaší nové umělecké/profesionální komunikace.

•  V 10 setkáních vás provedu 10 nejsilnějšími tématy, které souvisí s vašimi nejvýraznějšími talenty. Tato životní témata mají přímý dopad na kvalitu vašeho života i na sebevědomí vašeho vnitřního umělce. Ošetříme  problematická místa, najdeme, vyzkoušíme a zafixujeme nové možnosti  hlasového vyjádření.

• Nabízím podporu po celou dobu programu (nahrávky hlasových cvičení, maily, upřesnění, vaše dotazy, krátké rozhovory) – cca 30 minut týdně.

• Zpracujeme vnitřní bloky, stíny, přesvědčeními, omezující introjekty, které se projevují jako překážky v hlase a mluveném projevu a často souvisí s vašimi nejsilnějšími talenty.

Naučíte se se hlasem vyjadřovat celou škálu emocí, v bezpečném, nehodnotícím, podpůrném a vysoce kreativním a hravém prostředí.

• Jdete do cíle! Realizujete své sny! Máte hotovou nahrávku, novou skladbu, krásně znějící meditaci nebo famózní projev, který nese hrdě vaši jedinečnou a nezaměnitelnou energii.

• Službu je možné čerpat po dobu 1 roku od zakoupení spolupráce.

10 let jsem pracovala jako náborový/personální konzultant – kouč pro lidi, kteří hledali nové pracovní uplatnění a nový směr v životě, který by jim dával smysl. Vypěstovala jsem si speciální druh vnímavosti, umění číst mezi řádky, číst z gest, mimiky, tónu hlasu a jít do hloubky k tomu, co kdo opravdu potřebuje, po čem touží.

Vnímám vás jako celek. Se všemi dary, slabostmi, specifickými rysy, které vás určují.

Jsem velmi empatická, laskavá, ale ve vedení pevná. Ctím váš záměr i maximální možný potenciál, který má být naplněn.

Proč právě já?

Průvodců je mnoho! Máte možnost si vybrat toho, který s vámi bude rezonovat nejlépe.

Stojím nohama pevně na zemi. Opírám se o dlouholeté zkušenosti pracovní i životní. O situace, kterými jsem úspěšně prošla jako zaměstnanec, žena, matka, manželka, dcera, sestra i přítelkyně. Všechno to se zapsalo do mých schopností, jak jednat s lidmi, jak s nimi pracovat a jaký prostor pro ně vytvořit.

Jsem velmi muzikální, sama zpívám, skládám, hraji na pár hudebních nástrojů, můžu vás podpořit aranžérsky, nápady, vhledy, muzikantsky, ale hlavně lidsky.

Sama jsem se před pár lety rozhodla obrátit svůj profesní život o 180 stupňů, sebrala odvahu a vzala zodpovědnost do vlastních rukou. To, co předávám opírám o své vlastní zkušenosti a vědomí toho, že všechno je možné.

Citlivá, energická, kreativní, lidská, autentická, lehce chaotická, přijímající, důvěryhodná, nehodnotící, laskavá. Umím vydolovat i hluboce skryté emoce a najít nečekané souvislosti, které vy sami nevidíte.

Máte chuť mě poznat? Objednejte si – otvírák – a poznejte, co se skrývá ve vašem hlase