POZNEJTE sami sebe skrz vlastní hlas!

Hlas a osobní rozvoj

Reference

na práci s hlasem v kombinaci s osobním rozvojem

Martina Vítková

Vědkyně, univerzitní mentorka

Věděla jsem, že potřebuju „nakopnout“, povzbudit a poradit.
Věděla jsem, že můj hlasový projev je nejistý, nepřesvědčivý, někdy až bojácný.
Věděla jsem, že nejde zdaleka jen o hlas, o zpěv, že je něco za tím, co mi brání se projevit.
Chtěla jsem se posunout dál, objevit další kousky sebe sama. Potřebovala jsem průvodce. Přihlásila jsem se k Markétě a hle!

Cesta za svobodným a (sebe)vědomým projevem se otevřela!

✅ Volba byla jasná – kombinace hlasu/zpěvu s talentovým koučinkem v programu Osvoboď svůj hlas

✅ Uvědomit si svoje talenty (ale i slabosti) a jejich roli v mém životě, a hlavně v mém hlasovém projevu, to byl první krok.

✅ Zírala jsem, kolik toho o mně Markéta ví z jednoho talentového testu, uvědomila jsem si tolik souvislostí! Přišlo mi a stále přichází mnoho důležitých „AHA momentů“!

A to jsem ještě zdaleka netušila, do jakých hlubin mojí duše a mého hlasu se spolu dostaneme!

Žádné mechanické lekce, učebnicové poučky, žádné škatulkování.

🔝Každé naše setkání je SVOBODNÉ a respektuje aktuální rozpoložení, náladu, energii

🔝Každé naše setkání je AUTENTICKÉ. Na nic si nehraje.

🔝Někdy jsem unavená, někdy se mi nechce zpívat, a tak nezpíváme, ale hledáme ve slovech, v pocitech, co se tam skrývá, objevujeme nefunkční programy a rodinné vzorce a pouštíme je.

🔝Někdy dostanu „úkol“. Třeba interpretovat srdcovou píseň, takovou, která mě oslovuje a vystihuje. A najednou slyším samu sebe, jak zpívám slova v poloze, kde obvykle vůbec nezpívám.

🔝Najednou si uvědomuji, že tu píseň nezpívám, že ji ŽIJU! A že se mi to líbí!

 

Markéta nabízí 100% empatii, dodává odvahu zkoušet, objevovat nové cesty a nebát se BÝT SAMA SEBOU 💃.

A to je můj cíl a hlavní motivace – projevit se naplno se všemi talenty, ukázat, kdo jsem, a dokázat říct, co chci a co potřebuji. BÝT SLYŠENA.

 

Už od první lekce vnímám změnu, nejdřív hlavně uvnitř, ale po čase jsem si všimla, že okolí reaguje na moje slova či zpěv jinak, že REAGUJE .

Markéta je „nakopávač“, její nespoutaná energie je nakažlivá! Zároveň vytváří neuvěřitelně bezpečný prostor, kde nic nemusíte, ale MŮŽETE SI DOVOLIT COKOLI.

 

To je velmi vzácná kombinace. A za to moc děkuji.

Iva Tošovská

HR manažerka

Když jsem se rozhodla pro spolupráci s tebou, zdaleka jsem netušila, co všechno s tebou zažiju. Prostě jsem cítila, že hlasový koučink s tebou prostě potřebuji. Ale že si budeme hrát s tóny a nakonec i zpívat? Však já zpívám už maximálně v autě, aby mě nikdo neslyšel!

Pod tvým vnímavým vedením šlo ale nakonec všechno. Šlo to vlastně jako po másle. Přirozeně, bez zbytečného tlaku, s takovou luxusní podporou. Cítila jsem se od začátku vedena do příjemného zpomalení, do vnímaní sebe sama.

Zamrazí mě při vzpomínce na jeden z našich hlasových koučinků. Nechápu, jak jsi vytušila, že v tu chvíli víc než hraní s hlasem potřebuju „opečovat“ téma ve svém nitru. Až po hodině mě napadlo, že jsi mě vlastně koučovala a nechala mě vyslovit všechno to, co se dralo na povrch. A tak děkuju. Děkuju, že máš takové poslání a svou přirozeností mě vedeš k objevování té mojí.

Máš dar, který mě přitahuje a stojí mi za to zkoumat a poznávat tak sebe sama. Při posledním setkání jsi do mě vlila tak krásný vnitřní klid a zpomalení. Jak příjemné je dovolit si zpomalit i v každé náročné situaci stejně, jako když se pomalu tón mění v další…

Známe se nějaký pátek a s nadšením sleduju tvoji cestu. To, co jsi dokázala udělat pro mě, by se rozhodně jen tak někomu nepovedlo. Cítím, jak se v tobě rozvinulo jakési neuvěřitelné napojení a i v onlinu umíš vnímat všechno, co já vysílám, čeho se bojím a po čem zrovna volám. I když to nevyslovím. Tohle je opravdu dar z nebes!

 

Nejvíce oceňuji:

Sílu napojeníVedeníaneb umění nechat to plynout, a přitom citlivě vnímat, co zrovna nejvíc potřebuju. Neposuzování. Podporu velkou tak, kterou jsem snad nikdy nedostala. Vytvoření luxusního prostoru, kde jsem opravdu mohla být sama sebou a poznávat to, co je uvnitř schované a neukazuju to, abych nebyla tolik zranitelná.

 

Děkuji! 

Nabídka hlasová práce

Potenciál vašeho hlasu

Co se skrývá ve vašem hlasu?

40 min.

Cena: 1 650 Kč

 • Skvělým startem pro zahájení naší spolupráce může být toto rychlé setkání s možnostmi vašeho hlasu
 • Vyslechnu si váš záměr, poslechnu si váš hlas, doptám se vás na vše potřebné
 • Dostanete laskavý, ale jasný vhled k tomu, co slyším z vašeho hlasu.  Kde vnímám jeho nevyužitý potenciál, jaké bloky nebo důležité téma je s vaším hlasem spojené
 • Jedno z témat, které si vyberete, můžeme v tomto krátkém setkání rozpracovat
 • Na závěr se domluvíme, jak by mohla vypadat návazná spolupráce a co konkrétně by vám mohla přinést
 • Pracuji jemně, laskavě, vše vám srozumitelně vysvětlím. Podpořím vás, abyste se cítili lépe
 • Jednoduchá a praktická cvičení, které vyzkoušíme, můžete pak provádět sami každý den.

• Setkáme se při 40 minutové online/offline hlasové práci

 Hlasová konzultace

Jednorázové setkání s vaším hlasem

60 min.

Cena: 2 500 Kč

 • Trápí vás váš hlas? Nejste spokojeni s tím, jak mluvíte? Nelíbí se vám váš hlas? Cítíte velkou trému díky které nemůžete nahrávat videa nebo vystupovat?
 • Pojďme se podívat na příčinu vašeho hlasového/komunikačního problému a najít možné varianty, jak s tím dál efektivně pracovat
 • Vyzkoušíme hlasová, dechová cvičení nebo koučovací otázky pro pojmenování a odstranění vašeho problému
 • Někdy stačí jedno setkání, abyste se posunuli o míle dopředu!
 • Na závěr se domluvíme, zda je potřebná i následná hlubší práce nebo zda toto setkání vyřešilo to podstatné
 • Setkáme se při 60 minutové online/offline hlasové práci

Krátkodobá spolupráce

Objevte svůj hlas

Vydejte se na cestu objevování
vlastního hlasu.

Poznejte základy vašeho hlasu
a jeho možnosti.

 

3 x 60 min.

Cena: 7 150 Kč

Cítíte volání vydat se na cestu ke svému opravdovému hlasu? Chcete objevit, co dalšího se ve vašem hlasu skrývá? Zjistit, co váš hlas umí a co vám brání v tom se projevit?

• Setkáme se 3×60 minut online/offline .

• Získáte základní poznání svého hlasu, jeho nejsilnějších a nejznělejších poloh a jak s tím pracovat

• Můžeme se dostat k největší překážce, která vám brání plně se projevit a ošetřit ten nejpalčivější problém

• Pracuji formou koučovacího rozhovoru, jdu k podstatě problému, respektuji vaše momentální nastavení a priority, flexibilně se přizpůsobím tomu, co vás nejvíce tíží a co potřebujete řešit

• Využívám hlasové, dechové i vizualizační techniky

Poskytuji podporu v průběhu naší spolupráce (formou zpráv na messengeru, odpovědí na vaše dotazy, případně krátký rozhovor do 10 minut)

• Získáte přístup k jednoduchým hlasovým cvičením na zafixování nových dovedností a posílení vaší sebedůvěry

Střednědobá spolupráce

Uvolněte svůj hlas

Prožijete průlom ve vnímání svého hlasu
a sami sebe.

Získáte zcela nové možnosti
pro své originální vyjádření.

 

6 x 60 min

Cena: 11 750

Láká vás hlubší práce? V této spolupráci bude dostatek času se poznat, uvolnit se a dostat se do hlubší vrstvy, kde se skrývají bloky a přesvědčení, která vytáhneme na světlo, pojmenujeme je a uvolníme váš projev.

• Setkáme se Online nebo offline podle vašeho výběru.

• Můžeme vyřešit jedno složitější hlasové /komunikační/pěvecké téma nebo několik jednodušších. Například chcete najít výraznější hlas, toužíte být více slyšet, chcete se důkladně připravit na nahrávání nebo důležitý rozhovor a potřebujete se dostatečně naladit na svůj hlas a jeho možnosti.

• Ve spolupráci vás čeká otevřené, bezpečné a zcela přijímající prostředí. Naše rozhovory budou laskavé, avšak objevné a hluboké. Pracuji formou empatického a intuitivního koučování, budete se cítit uvolněně a přirozeně. Povedu vás k podstatě vašeho problému a společně najdeme řešení.

• Čeká vás kreativní práce s hlasem, dechem, vaší představivostí a obrazotvorností, hravé a tvořivé prostředí.

• Po celou dobu máte mou podporu (formou zpráv na messengeru odpovím na vaše dotazy, případně můžeme uskutečnit 1 krátký, maximálně 10 minutový rozhovor týdně)

• Dostanete přístup k jednoduchým hlasovým cvičením na zafixování nových dovedností a posílení vaší sebedůvěry, případně vám nahraji video na míru vašim specifickým potřebám

PROGRAM OSVOBOĎTE
SVŮJ HLAS!

Zpracujete a vyladíte vaše mentální
nastavení a uvedeme ho do souladu
s vaším sebe – vyjádřením.
Stanete se svobodnými tvůrci
originálního hlasového/uměleckého
projevu a půjdete hrdě
svou jedinečnou cestou.

Budete vědět, na jakých hodnotách a darech jako umělec/vizionář/člověk můžete postavit svůj projev

10 x 60 min

Cena: 22 650 

Chcete komplexní program, který se podívá na vaše mentální nastavení  (bloky, přesvědčení, síla, přirozenost, talenty) a uvede je do souladu s vaším vyjadřovacím/uměleckým stylem? Chcete poznat a využít sílu vašich talentů ke zrození originálního sebe – pojetí a uměleckého vyjádření?

• Nabízím 10 x 60 minut online/offline intenzivní práce na dosažení vašeho cíle – svobodného a originálního hlasového projevu.

• Budeme hledat, zkoumat, rozšiřovat, posilovat rozsah, polohy a barvy vašeho hlasu. Půjdeme do emocí a síly vašeho hlasu. Půjdeme do extrémních poloh, jemně, bezpečně, hravě. Vyzkoušíme si úplně nové formy projevu, které v současné době (z nějakého důvodu) nemáte ve své výbavě.

•  Prozkoumáme vaše mentální nastavení a najdeme hranice komfortu pomocí on-line talentového testu CliftonStrengths®. Přístup do testu je v ceně služby. Podrobně rozebereme vaše silné i slabé stránky, které mohou být spojencem při tvorbě vaší nové umělecké/profesionální komunikace.

•  V 10 setkáních vás provedu 10 nejsilnějšími tématy, které souvisí s vašimi nejvýraznějšími talenty. Tato životní témata mají přímý dopad na kvalitu vašeho života i na sebevědomí vašeho vnitřního umělce. Ošetříme  problematická místa, najdeme, vyzkoušíme a zafixujeme nové možnosti  hlasového vyjádření.

• Nabízím podporu po celou dobu programu (nahrávky hlasových cvičení, maily, upřesnění, vaše dotazy, krátké rozhovory) – cca 30 minut týdně.

• Zpracujeme vnitřní bloky, stíny, přesvědčeními, omezující introjekty, které se projevují jako překážky v hlase a mluveném projevu a často souvisí s vašimi nejsilnějšími talenty.

Naučíte se se hlasem vyjadřovat celou škálu emocí, v bezpečném, nehodnotícím, podpůrném a vysoce kreativním a hravém prostředí.

• Jdete do cíle! Realizujete své sny! Máte hotovou nahrávku, novou skladbu, krásně znějící meditaci nebo famózní projev, který nese hrdě vaši jedinečnou a nezaměnitelnou energii.

• Službu je možné čerpat po dobu 1 roku od zakoupení spolupráce.

 10 let jsem pracovala jako náborový/personální konzultant – kouč pro lidi, kteří hledali nové pracovní uplatnění a nový směr v životě, který by jim dával smysl. Vypěstovala jsem si speciální druh vnímavosti, umění číst mezi řádky, číst z gest, mimiky, tónu hlasu a umění jít do hloubky k tomu, co kdo opravdu potřebuje, po čem touží.

Vnímám vás jako celek. Se všemi dary, slabostmi, skrytými vášněmi i specifickými rysy, které vás určují.

Jsem empatická, laskavá, ale ve vedení pevná. Ctím váš záměr i maximální možný potenciál, který má být naplněn.

Proč právě já?

Průvodců je mnoho! Máte možnost si vybrat toho, který s vámi bude rezonovat nejlépe.

Stojím nohama pevně na zemi. Opírám se o dlouholeté zkušenosti, pracovní i životní. O situace, kterými jsem úspěšně prošla jako zaměstnanec, žena, matka, manželka, dcera, sestra i přítelkyně. Všechno to se zapsalo do mých schopností, jak jednat s lidmi, jak s nimi pracovat a jaký prostor pro ně vytvořit.

Jsem velmi muzikální, sama zpívám, skládám, hraji na pár hudebních nástrojů, můžu vás podpořit aranžérsky, nápady, vhledy, muzikantsky, ale hlavně lidsky. S hlasem a tvůrčími možnostmi pracuji intenzivně od roku 2012.

Zde je ukázka coveru písně You oughta know z roku 2017 – https://youtu.be/oBr0Rrw3g0o.

A takto jsem zpívala v roce 2020 vlastní skladbu Neříkej – https://youtu.be/8JEUjnM12Js.

Sama jsem se před pár lety rozhodla obrátit svůj profesní život o 180 stupňů, sebrala odvahu a vzala zodpovědnost do vlastních rukou. To, co předávám, opírám o své vlastní zkušenosti a vědomí toho, že všechno je možné, když se rozhodneme.

Citlivá, energická, kreativní, lidská, autentická, lehce chaotická, přijímající, důvěryhodná, nehodnotící, laskavá. Umím vydolovat i hluboce skryté emoce a najít nečekané souvislosti, které sami nevidíte.

Máte chuť mě poznat? Objednejte si – vstupní konzultaci – a poznejte, co se skrývá ve vašem hlase

Poslechněte si mě

Ukázka coveru písně You oughta know z roku 2017

Má vlastní skladba Neříkej – rok 2020